לימודי מסחר אלקטרוני ושיווק דיגיטלי

פרוייקט לאומי אשר מסובסד ע"י מכללת R.E.S 

החזון - ליצור אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחום המסחר האלקטרוני והשיווק הדיגיטלי ולשפר את אחוזי ההצלחה בקרב הסטודנטים הלומדים את התחום

הפרוייקט נועד לתת את כל הכלים שזקוק להם הסטודנט בכדי להצליח בתחום, תוך כדי למידה איך לסחור בכל האתרים החמים בעולם הדיגיטל!

eBay, Amazon, Marmelada, Wish, Aliexpress, Alibaba, Shopify ועוד...

6 מפגשים 18 שעות
(צפה בסילבוס)

7 מפגשים 21 שעות
 (צפה בסילבוס)

6 מפגשים 18 שעות
(צפה בסילבוס)

9 מפגשים 36 שעות
 (צפה בסילבוס)

9 מפגשים 36 שעות
 (צפה בסילבוס)

למה ללמוד eBay?

העולם סביבנו הולך והופך אלקטרוני יותר ויותר, המחשב חדר לכל תחומי חיינו, ובזכות החיבור לאינטרנט המהיר אנו יכולים לבצע פעולות רבות מאי פעם באמצעות המחשב הביתי. התוצאה של השימוש המוגבר במחשב ובמדיות אלקטרוניות אחרות היא היכולת להעביר מידע בשניות מנקודה אחת לאחרת סביב העולם. ההשלכות של תוצאה זו חדרו גם לעולם המסחר וכך נולד הביטוי "מסחר אלקטרוני".המסחר האלקטרוני מקבל ביטוי בכמה אופנים: תשלום מיסים דרך האינטרנט, קניות אונליין בסופר, הזמנת כרטיסים לסרט או הצגה, רכישה או מכירה של רכב או דירה, קנייה של מוצרי חשמל ועוד רבים אחרים. כך גם המסחר באיביי- eBay.
המסחר האלקטרוני מקבל ביטוי בכמה אופנים: תשלום מיסים דרך האינטרנט, קניות אונליין בסופר, הזמנת כרטיסים לסרט או הצגה, רכישה או מכירה של רכב או דירה, קנייה של מוצרי חשמל ועוד רבים אחרים. כך גם המסחר באיביי- eBay.

מטרת הקורס:

  • הקמת פלטפורמה עסקית לקניות ומכירות באינטרנט
  • הקמת מערכת אישית/עסקית לסליקת תשלומים באינטרנט
  • חסכון בקניות, יצירת מכירות,יצירת שיתופי פעולה עסקיים
  • פיתוח יזמות באינטרנט