קורס נדל"ן (לימודי יזמות נדל"ן)

קורס נדל"ן ויזמות נדל"ן במכללת R.E.S

תחום הנדל"ן נחשב לאחד התחומים הגדולים והמשמעותיים במשק הישראלי ובעולם בכלל. המושג נדל"ן מגיע מארמית (נִכְסֵי דְלָא נָיְדֵי- כלומר נכסים שלא זזים, כאלו המעוגנים לקרקע או במילים אחרות ״מקרקעין״). קורס נדל"ן המוצע במכללת אר.אי.אס הוציא מתוכו מאות אנשי מקצוע מכל רחבי המדינה (מקורסים בדרום ובמרכז ועד קורס נדלן בצפון) במגוון תפקידים, המשתלבים בסיום לימודי קורס נדל"ן בעבודות מתגמלות בכל רחבי הארץ. בוגרי קורס נדל"ן אשר סיימו את הלימודים בהצלחה מהווים חלק ממנוע הנדל"ן הארצי עם דריסת רגל משמעותית בעסקאות נדל"ן בארץ ובחו״ל.

קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן או שילוב של לימודי נדל"ן ושוק ההון, במכללת אר.אי.אס ( לבחירתכם קורס נדלן בצפון , בדרום או במרכז הארץ) יפגיש אתכם עם טובי המרציםבישראל, יפתח לכם אופקים חדשים ויחשוף אתכם לתחום הנדל"ן על כל גווניו, תחום שלא נח לרגע, שמתחדש שנה אחר שנה ונמצא בראש הכותרות השכם וערב. 

צעירים רבים מגיעים ללימודי קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן וכן לימודי נדל"ן ושוק ההון, מתוך חשיבה נכונה של השתלבות בענף רווחי, מתגמל ודומיננטי הנוגע בחיים של כולנו- מסטודנטים השוכרים לעצמם דירה, משפחות הרוכשות לעצמם בית, דרך משקיעי נדל"ן ויזמי נדל"ן ועד אנשי מקצוע כגון מתווכי נדל"ן אשר סיימו בהצלחה קורס רישיון תיווך או יועצים אשר סיימו בהצלחה קורס ייעוץ משכנתאות, אלו ואף אלו בוחרים בהמוניהם להצטרף לענף הנדל"ן שממשיך להיות ״סוער״ ומדובר וקולט לשורותיו עוד ועוד אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ.

לצד הצעירים הפוקדים את שערי המכללה ומגיעים לקורס נדלן בצפון, במרכז ובדרום בעשרות כיתות הלימוד שלנו,  ומבקשים ללמוד קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן לצד לימודי נדל"ן ושוק ההון ניתן לפגוש תלמידים בוגרים יותר, כאלו שבחרו בלימודי קורס נדל"ן כקריירה שנייה, כאלו שעשו הסבת מקצוע, יזמים, משקיעים ומתווכים המעוניינים לשפר את כישוריהם וללמוד קורס נדל"ן ויזמות נדל"ן כדי להיות עם ״האצבע על הדופק״ ולהתמקצע בלימודי נדל"ן כדי להיות טובים יותר ומעורבים יותר בנעשה בשוק הנדל"ן.

המסגרות הלימודיות במכללת אר.אי.אס ( קורס נדלן בצפון, קורס נדל"ן במרכז או בדרום) מאפשרות לאלו המבקשים ללמוד קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן, לשלב לימודי נדל"ן ושוק ההון לצד יזמות העסקית, תחומים שלעיתים חופפים זה לזה וכאלו שנשענים האחד על השני. לימודי קורס נדלן בצפון, במרכז או בדרום הארץ, לימודי יזמות נדל"ן או שילוב של לימודי נדל"ן ושוק ההון מאפשרים לסטודנטים שלנו ליהנות מבסיס תיאורטי רחב יותר, כמו גם היכולת להבין לעומק תהליכים החלים בעולם הנדל"ן ולצאת עם כלים מקצועיים, ידע רב ובטחון עצמי גבוה לקראת השתלבות קלה יותר בעולם הנדל"ן. 

  [recaptcha]

  התחייבות להצלחה

  מכללת R.E.S מתחייבת בקורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן להצלחת הסטודנט ולהגשמה העצמית של הסטודנט בתחום הנדל"ן. מכלול הכלים, הקורסים וההתמחות הייחודית שמקבלים הסטודנטים הלומדים קורס נדל"ן במכללת R.E.S לא משאירים ספק לגבי סיכויי ההצלחה וההגשמה העצמית של הסטודנט. בייחוד כשהכל ניתן ללא הגבלת זמן עד לנקודת ההצלחה, ובהתחייבות בלעדית.

  סניפים ללימודי נדל"ן בכל רחבי הארץ 

  מכללת R.E.S המציעה קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן, היא אחת מהחברות בקבוצת הנדל"ן של R.E.S Group  סניפי המכללה פרוסים ברחבי הארץ והלומדים בהם נהנים משירותים ייחודיים ובלעדיים, הקבוצה מהווה כבר שנים בית ליזמים, משקיעים ואנשי נדל"ן, הסטודנטים הלומדים אצלנו קורס נדל"ן וקורס יזמות נדל"ן משתלבים במהלך הלימודים באופן טבעי בשוק העבודה תוך ליווי של מרצי המכללה, חברת R.E.S בשיתוף איגוד הנדל"ן – שילוב המבטיח הצלחה מלאה לבוגרי קורס הנדל"ן וקורס יזמות נדל"ן אותם אנו מציעים.

  מימוש היעד והגשמת החלום

  "פרויקט הגשמה" במכללת אר.אי.אס הוא מסלול לימודים ייחודי של המיועד להעניק ללומדים בו כלים להפקת רווחים משמעותיים בשוק הנדל"ן, ללא השקעה כספית כלל. הסטודנטים המשתתפים בפרויקט נהנים מקורסים בתחום הנדל"ן (סה״כ 50 שיעורים) המעניקים לסטודנטים מכלול ידע אדיר בתחום היזמות והשקעות בעולם הנדל"ן. בין הנושאים הנלמדים בפרויקט: יזמות בעולם הנדל"ן בחו"ל, יזמות בנדל"ן מסחרי, השקעות, יזמות בתמ"א 38, יזמות בנדל"ן תעשייתי, מינופים, קבוצות השקעה וקבוצות רוכשים, עסקאות קומבינציה, אופציות במקרקעין, שמאות  תיווך, משכנתאות ופיננסים, אקזיטים, קניית נכסים לא השקעה כספית ועוד.

  השיעורים כוללים סיורי שטח הנוגעים למגוון נושאי הלימוד והתמחות בסטאז' בכל נושא ונושא בתחום הנדל"ן והכל – ללא תשלום. את השיעורים מעבירים כעשרים מרצים מומחים בתחומם, המשמשים כבעלים בחברות הנדל"ן במשק הישראלי. מרצים אלה מעשירים את הסטודנטים בידע נרחב ומקיף ואף מעניקים להם סטאז' בכל אחד מהנושאים הנלמדים בקורס.

  מקצוע רווחי לחיים - בחסות המדינה

  פרויקט הגשמה הוא יוזמה של איגוד הנדל"ן, שאף מסבסד את הלימודים לסטודנטים המשתתפים בו, באמצעות תקציבים ממשלתיים. עם תחילת הלימודים, כל שנדרש מהסטודנט הוא לשאת בהשתתפות עצמית מזערית, כמעין פיקדון למכללה אשר מוחזר לתלמיד ברגע שהוא מתחיל לעבוד בתחום הנדל"ן.

  כמו כן, הלימודים בפרויקט מוכרים ומסובסדים על ידי גופים כמו משרד הביטחון, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד העבודה והרווחה, חבר וקרנות השוטרים ואף ניתן לקבל פיקדון של חיילים משוחררים או וואוצ'רים ממשרד הביטחון.

  כל סטודנט בקורס נדל"ן או בקורס יזמות נדל"ן שלוקח חלק בפרויקט מקבל 35,000 שקלים המוענקים לו ככלים שיהוו עבורו כרטיס כניסה מקצועי לתחום. הכלים שיקבל התלמיד ילוו אותו במהלך עבודתו והם כוללים כרטיס ביקור, תוכנות נדל"ן, השתלמויות מקצועיות, מנוי לכונסי נכסים ועוד. ארגז כלים זה הוא מקדם ביטחון לכניסה מוצלחת ומבטיחה של הסטודנט לעבודה בעולם הנדל"ן.

  עבודה בשוק הנדל"ן – זאת עובדה

  בהיותה חברת נדל"ן, משכנתאות ותיווך R.E.S GROUP, מכשירה את הסטודנט להשתלבות מידית בעולם הנדל"ן. תוך כדי הלימודים בקורס ועם הידע שצברו, הסטודנטים יוכלו לעבוד בחברת R.E.S או בכל חברה אחרת בארץ בתחום הנדל"ן.

  בנוסף, כל סטודנט מקבל השתלמויות מקצועיות מטעם איגוד הנדל"ן בכל שלב ללא תשלום.

  מכללת R.E.S חרתה על דגלה להציע לתלמידיה קורסים שאינם רק שורה ברזומה עם ידע שלא בא לכדי מימוש, אלא להעניק לכל סטודנט וסטודנט אחריות והתחייבות לעבודה מידית בתחום, עם אפשרות ממשית ומעשית להרוויח כסף מעולם הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

  נדל"ן והערך המוסף

  הקורסים המהווים חלק מפרויקט ההגשמה מועברים בפריסה ארצית – מאילת ועד קריית שמונה. במהלך הקורס, הסטודנטים מקבלים מהמכללה ייעוץ אישי לכל החיים בתחום הנדל"ן, תמיכה וליווי בהקמת עסק משלהם, כמו גם בפיתוח אפיקים מקצועיים אחרים. ליווי זה לא מוגבל לתקופת הלימודים בלבד, ולמעשה, כל בוגר שלמד במכללה זוכה להדרכה וליווי מקצועיים, לתקופה בלתי מוגבלת ולא תחומה בזמן, וללא כל תשלום.

  הקורסים שלנו בתחום הנדל"ן

  קורס יזמות, השקעות ונדל"ן מסחרי

  לימודי יזמות נדל"ן, השקעות ונדל"ן משמש בסיס מעמיק לכל המעוניין לקבל העשרה מעמיקה והבנה מקיפה לצרכים פרטיים ותעסוקתיים. בנוסף ללמידה התיאורטית הרחבה, מתבקשים התלמידים בקורס לעבוד על פרויקט נדל"ן אישי שלהם מהשלב הראשון ועד סופו. כך זוכה כל תלמיד בקורס לקחת חלק ולחוות את כל שלבי עסקת הנדל"ן, לבצע ניתוח מקצועי ומעמיק של ערים, שכונות ומחוזות, לפעול להוצאת נסח טאבו ובעצם לגעת בכל שלב במסגרת עסקה שכזו.

  משך הקורס: 12  מפגשים 36 שעות , יינתן פרקטיקום בתום הקורס.

  מבנה קורס יזמות, השקעות ונדל"ן מסחרי

  שיעור 1: עולם המיסוי במקרקעין, מניעת כפל מס, מקלטי מס, הוראת שעה, היטלים, תכנון מס.

  שיעור 2: נסחי טאבו/אישורי זכויות, מידע תכנוני, התנהלות מול אנשי מקצוע, מעמד ומצב משפטי של המקרקעין.

  שיעור 3: תהליכי הקמת מיזם\עסק בתחום הנדל"ן, תהליכי בניית מיזמים ופרויקטים. היכרות עם מערכות יישומים לשמאים / אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן, מדרג תוכנית, גרמושקה, קריאת תכוניות ומשמעותן.

  שיעור 4: וועדות מקומיות, וועדות ארציות, תכנון ובנייה, השבחת קרקעות, פרצלציה (טבלאות איחוד וחלוקה), השקעות במדינת ישראל, מיסוי מקרקעין על קרקעות ומגרשים במדינת ישראל, מס שבח, הטלי השבחה.

  שיעור 5: קרקע חקלאית, קרקעות צהובות, קרקעות כתומות,  תמ"א 35, תהליכי הפשרת קרקע קרקעות לבנייה, עבודה מול רמ"י, תב"ע, תמ"א, קבלת היתר, תקן 22.

  שיעור 6: איך לעבוד בנדל"ן ללא הון עצמי, איך לקנות בית להשקעה ללא הון עצמי, אקזיט בנדל"ן.
  נדל"ן מסחרי - השפעות, הערכות שווי, מגמות, חוזי מכר, מימון, כדאיות , חוזי מכר, חוזי שכירות וכיו"ב.

  שיעור 7: חשיפה להשקעות בנדל"ן באמצעות אפיקי ההשקעות בשוק ההון: קרנות ריט בארץ ובחו"ל, ניתוח מניות חברות נדל"ן מניב מהמובילות בארץ, קופות גמל ומוצרים פנסיונים, חשיבות התכנון הפיננסי בהשקעות אגחי"ם של חברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

  שיעור 8: שמאות מקרקעין, שיטות חישובי שומה, סוגיות במקרקעין ונדל"ן, דו"חות 0, מימון, השפעות (יזם דיירים), בטוחות, ניהול פרויקטים, ניהול החזקת נכסים, שמאות, בדיקת פרויקטים, חישובי זכויות בנייה, כדאיות עסקה.

  שיעור 9: תשואות, עסקאות קומבינציה, הסכמי אופציה, פיצול דירות.

  שיעור 10: יזמות והליכי בנייה.

  שיעור 11: חשיבה מחוץ לקופסה, ניצול הזדמנויות,  AIRBNB,  מנופי אשראי בעולם הנדל"ן, הצגת עבודות של סטודנטים, סיכום קורס

  שיעור 12: במהלך קורס הנדל"ן יהיו יציאות לשטח יחד עם המרצים ו/או הנהלת ויזמי R.E.S GROUP לצורך למידה והתבוננות על הדברים דרך השטח וכל זה בהתאם לצרכי הסטודנט ובהתאם ללימודי הקורס.

   [recaptcha]

   קורס יועצי נדל"ן אסטרטגיים

   מטרת הקורס: להכשיר יועצי נדל"ן בתחום התיווך, להוציאם לשטח עוד במפגש הראשון של הקורס תוך כדי בניית העסק של הסטודנט.

   לימודי יועצי נדל"ן אסטרטגים הינו קורס ייחודי אשר מעניק לסטודנט המסיים את קורס לימודי יועץ נדל"ן, את המחשת יציאתו לשטח . במהלך קורס לימודי יועץ נדל"ן אסטרטגי, יינתנו משימות גורפות על מנת למקצע את הסטודנט בשטח, ולאפשר לו לסגור עסקאות כבר במהלך הקורס והכל תחת פיקוחה של מכללת R.E.S. על מנת לאפשר זאת מכללת R.E.S  מעמידה לרשותו של הסטודנט המסיים לימודי יועץ נדל"ן אסטרטגי, תוכנת תיווך עם מאגרי נכסים ולקוחות באזור מגוריו/עבודתו, תיקיית מסמכים וכלים נוספים להשלמת הליך העסקה.
   כמו כן במהלך לימודי יועץ נדל"ן אסטרטגי, יינתנו פגישות אישות בין משימה למשימה על מנת לבחון את התקדמותו של הסטודנט.

   ההתנסות והלימודים בשטח במסגרת לימודי יועץ נדל"ן אסטרטגי, עוזר להכיר ולהתרשם מקרוב כיצד עולם הנדל"ן מתנהל הלכה למעשה. סיורי השטח נעשים במספר מקומות בארץ וזאת בכדי שהתלמידים המשתתפים בקורס לימודי יועץ נדל"ן אסטרטגי, יוכלו להתרשם מפרויקטים נדל"ניים שונים, בין אם בבנייה בשכונות מבוססות, בנייה באזורי תעשייה, על גבי קרקע שהוכשרה לבנייה, בנייה באזורים פריפריאליים ומתפתחים, פרויקטים של פינוי ובינוי ועוד. 

   בכל סיור זוכים התלמידים להתרשם מקרוב כיצד החומר הנלמד בכיתה מתבטא הלכה למעשה בשטח. בין אם ביישום של נהלי הבטיחות של כלל העובדים באתר, ביכולת להתממשק עם גופים כמו משרד השיכון, משטרת ישראל, כיבוי אש, העיריות והמועצות המקומיות ועוד. 

   על מנת שיוכלו התלמידים להתרשם בצורה מיטבית למה שהם נחשפים בסיורים אלו, דואגות אותן מסגרות לימודיות לצרף לצד המרצים הקבועים, מספר רחב של אנשי מקצוע אשר ישלימו בעת הסיור את המעטפת הלימודית ויוכלו לאפשר לתלמידים להבין בצורה עמוקה יותר את שעיניהם רואות בשטח. אי לכך, בסיורים אלו זוכים התלמידים להדרכה בשטח מאנשי מקצוע דוגמת מהנדס העיר, קצין ביטחון, אדריכלים ועוד.

   משך הקורס: 9 מפגשים, 24 שעות

   מבנה קורס יועצי נדל"ן אסטרטגיים:

   שיעור 1: מבוא ליזמות , אופציה, מיסוי, נדל"ן חו"ל, ניהול פרויקטים, דרכי שיווק, נכסים, איתור הזדמנויות, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, נדל"ן חו"ל, אסטרטגיות ושיטות עבודה בשטח, הכרת הסביבההפוטנציאל בתיווך.

   שיעור 2: שוק הנדל"ן – הזדמנות או איום?!,פוטנציאל בתיוך,10 הדברות למתווך, משא ומתן, שפת גוף,. שיתופי פעולה עם מתווכים, השקעות נדל"ן.

   שיעור 3: לקוחות להשקעה/ מגורים, איך להעריך נכס, ברור צרכי קונה מוכר, כלי עזר שימושיים. לעבוד כמתווך פרויקט בנייה ,  SWOT- סימולציות, ניצול הזדמנויות , טיפול בהתנגדויות.

   שיעור 4: בלעדיות, גיוס נכסים בבלעדיות-סימולציות, עולם השכירות, ניהול נכסים, שוכרים.

   שיעור 5: עולם השיווק והפרסום, איך למתג את העסק שלך, שיטת העבודה מול ערוצי המדיה ושיווק באינטרנט.

   שיעור 6: סימולציות שטח, טיפול בהתנגדויות, משא ומתן ועוד.

   שיעור 7: תמאו"ת, קומבינציה, מחזוריות בשוק הנדל"ן, אתרי נדל"ן ליזמים, מחזורי שוק הנדל"ן, קבוצות רכישה, כונס נכסים ומכרזים, לסגור את העסקה הראשונה שלי,  סיכום קורס.

   שיעור 8: פגישות אישיות בתאום מראש, עם מיטב המנטורים בתחום התיווך\ נדל"ן.

   קורס יועצי נדל"ן אסטרטגיים

   מטרתו של קורס נדל"ן חו"ל היא להעניק ידע וכלים להשקעות בחו"ל בצורה הנכונה ביותר.

   למול העובדה שישראלים רבים, לצד משקיעים, מזהים יותר ויותר את האפשרות הכדאית לרכישת נכסי נדל"ן בחו"ל, מכללת אר. אי.אס רואה בקורס זה קורס חובה במסגרת לימודי הנדל"ן.

   רכישה של נדל"ן בחו"ל יכולה בהחלט להפוך להחלטה משנה חיים שבה רכישה של נכס במחיר נמוך תניב לנו רווחים כבר בטווח הקצר והבינוני. מנגד, יש בה כמובן סיכון כלכלי, בשל העובדה שרכישה של נדל"ן מעבר לים מורכבת יותר ומוכרת לנו פחות מרכישה של נדל"ן בישראל.

   הקורס המקצועי הנוגע לנושא זה מאפשרים לתלמידים בקבלת ידע וכלים מעשיים שיאפשרו רכישה והשקעה בנדל"ן בחו"ל באופן חכם וזהיר וזאת תוך היכולת להכיר מקרוב את הבדלי המיסוי בכל מדינה, הכרה של החוקים והדינים בכל מקום ומשמעותם, הכרת התנהלות העולם הנדל"ני בכל מדינה ו"חוקי המשחק" המקובלים. 

   משך הקורס: 3 מפגשים, 6 שעות

   מבנה קורס נדל"ן חו"ל:

   שיעור 1: איפה כדאי להשקיע בחו"ל, איך קונים דירה להשקעה בחו"ל, השקעות במערב אירופה.
   שיעור 2: השקעות בארצות הברית, הזדמנויות וסיכונים, פרמטרים לבדיקת אזורים, תהליך עסקה נכון מודלים להשקעות, מיסוי חו"ל
   שיעור 3: השקעות במזרח אירופה, הזדמנויות וסיכונים, פרמטרים לבדיקת אזורים, תהליך עסקה נכון מודלים להשקעות, מיסוי חו"ל.

   קורס להתחדשות עירונית תמ״א 38

   מטרת קורס לימודי התחדשות עירונית - הקניית ידע תיאורטי לסטודנטים, בתחום ההתחדשות העירונית לצד כלים פרקטיים ביזמות נדל"ן ופרויקטים של פינוי בינוי. במהלך הלימודים יחשפו הסטודנטים לעקרונותיה של תכנית המתאר הארצית על תיקוניה השונים, יעמיקו בהיבטים משפטיים ורעיוניים מגוונים ובשיטות שיווק וירכשו מיומנויות בניתוח כדאיות כלכלית של מיזמים בתחום.

   לפי נתוני המועצה הארצית לבנייה ולתכנון, ישנן כיום בישראל למעלה ממיליון דירות שאינן עומדות בתקן לעמידות בפני רעידות אדמה. על רקע זה נולדה תוכנית, שמתבססת על עידוד הדיירים לבצע את פעולות החיזוק הדרושות באמצעות הרחבה של זכויות בנייה, הנחות מס וקיצור תהליכים מנהלתיים. התכנית, שיעודה המקורי היה להשביח מבנים קיימים במהירות ובעלות מופחתת, התגלתה בהמשך כגן עדן של ממש ליזמים וכיום זהו ללא ספק תחום שרבים מבקשים בו דריסת רגל.

   משך הקורס: 5 מפגשים, 15 שעות

   מבנה קורס להתחדשות עירונית תמ״א 38:

   שיעור 1: היכרות עם עולם ההתחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי, פינוי עיבוי הפוטנציאל וההזדמנות שבתמ"א 38 בשוק הנדל"ן, כיזם, משקיע, קבלן, מתווך, קבלן החתמות, זכויות של הבניין, מיסוי ועוד.
   שיעור 2: איך כאדם פרטי אפשר להיכנס לעולם התמ"א 38 ואיך לעשות כדייר תמ"א 38 בעצמך ללא שותפות לרווחים, דו"ח אפס.
   שיעור 3: איתור בנינים מתאימים, בדיקת היתכנות כלכלית, התקשרות עם גורמים מקצועיים, אסיפת דיירים.
   שיעור 4: תמ"א 1,2,3 , הגורמים המשתתפים בהליך התמ"א, קידום פרויקט, התארגנות יזמית.
   שיעור 5: פרויקטים בפינוי ובינוי, ההבדל בין תמ"א 38 לפינוי ובינוי בנדל"ן.

   FAQ

   1למי מיועד קורס יזמות השקעות ונדל"ן מסחרי?
   הקורס מיועד למתווכים, יזמים, קבלנים, מנהלי קבוצות רכישה ובעלי הון המבקשים להכינס לתאוריה ולפרקטיקה בתחום ולקבל ידע רלוונטי לעסקאות מתחילתן עד ביצועם בפועל.
   2האם לימודי הנדלן במכללת אר אי אס מוכרים?
   בוודאי. במהלך הלימודים, מקבלים התלמידים שבע תעודות המוכרות על ידי איגוד הנדל"ן ומשרד המשפטים. תעודות הסמכה אלה הן מהמוערכות בתחום, בעיקר כשמדובר בחותם מקצועי מרשים כמו תעודת מאסטר בתחום הנדל"ן והמשכנתאות.
   3מה מיוחד בקורס יועצי נדל"ן אסטרטגיים?
   קורס זה הינו קורס ייחודי המביא את הסטודנט לחוות בשטח, הלכה למעשה את התיאוריות הנלמדות במכללת אר אי אס, להכיר מקרוב את אנשי המקצוע בשטח ואת הגורמים הרלוונטיים בסיורים בגובה העיניים.
   4מה ההבדל בין קורס נדל"ן חו״ל ללימודי נדל"ן רגילים?
   בלימודי נדל"ן חו״ל מקבלים סקירה מקיפםה אודות השקעות במקומות פופולריים בעלי תשואה גבוהה, תכירו את שיטות המיסוי, תדעו היכן להשקיע, ממה להיזהר ואיך בכלל לגשת לכל פרוייקט והשקעה.