RES ייעוץ משכנתאות

משכנתאות מבית קבוצת אר.אי.אס- נדאג לך למשכנתא הטובה ביותר!

ייעוץ משכנתאות עם התחייבות למשכנתא החסכונית ביותר והמסלולים הבטוחים ביותר באמצעות עשרות שנות ניסיון בתחום הנדל״ן. כאן תיהנו מליווי צמוד של יועצי משכנתאות מוסמכים ושיתוף פעולה מלא עם כלל הגורמים: שמאי, מתווך, עורך דין ובנקים- כך שתיהנו ממשכנתאות בתנאים אופטימליים.

מהי בעצם משכנתא?

משכנתא היא שיעבוד של מקרקעין על ידי בעל זכות הבעלות (רוכש המקרקעין) לטובת גוף אחר (בנק) כדי להבטיח את זכויותיו . המשכנתאות נרשמות כדי להבטיח את החזר ההלוואה שניתנת לרוכש הקרקע. "שוק המשכנתאות" הוא ענף סוער ורוגש בו פועלים בעיקר בנקים וחברות ביטוח המתמודדים על ליבו וכיסו של רוכש הנכס.

כשאנחנו אומרים ״משכנתאות״ אנו מתכוונים בד״כ הלוואה גדולה וארוכת טווח למשך שנים קדימה, שמטרתה לרוב- רכישת הרכוש אשר ישועבד או שיפוצו, המקרים המקובלים לרוב בלקיחת משכנתאות הם שיעבוד נכס דלא ניידיו ובמילים אחרות ״נדל״ן״ לצורך רכישתו. משכנתה היא אחת הזכויות במקרקעין המוזכרות בחוק המקרקעין של ישראל.

משכנתאות הן בטוחות מורכבות הניתנות ללווה, היא מחייבת את בעלי הנכס לביטוח משכנתה, הכולל ביטוח חיים או ביטוח נכס, זאת לצד הוצאות משפטיות ושמאות להערכה של שווי הנכס בפועל.

המשכנתאות ניתנות באמצעות בנקים המתמחים בהלוואת משכנתאות, על ידי אגף מתמחה בבנק או באמצעות חברת ביטוח. מקבלי המשכנתאות מקבלים משכנתאות וממשכנים את המקרקעין תמורת ההלוואה. במקביל נרשם שיעבוד של הנכס הנדלנ״י בטאבו על שם נותן ההלוואה. היה ונוטלי המשכנתאות אינם עומדים בהחזרי המשכנתאות- בהתאם לתנאים ולהחזרי תשלומי המשכנתא שנקבעו מלכתחילה, הבנק יכול לקחת את המקרקעין שמושכנו בזמן לקיחת המשכנתאות ולמכור אותם באמצעות כינוס נכסים . כך הבנק שומר על עצמו מול נוטלי המשכנתאות, בכסף שנכנס לבנק באמצעות מכירת הנכס מכוסה יתרת החוב של נוטל המשכנתא. אם נותרים עודפים מהמכירה, הם מועברים ללווה.

לכל משכנתה יש תנאים מפורטים משלה בשם דו״ח סילוקין או דו״ח יתרות לסילוק. הבנקים בישראל המאפשרים נטילת משכנתאות, מחוייבים להציג ולהחתים את לוקחי המשכנתאות על דו״ח הסילוקין המפרט את תנאי המשכנתאות שלהם לפרטי פרטים.

מחלקת המשכנתאות של R.E.S group  חוסכת לכם עשרות אלפי שקלים. מטרתו של שירות ייעוץ המשכנתאות הינו לבנות עבור לוקחי המשכנתא את התמהיל אופטימלי והריביות הטובות ביותר הקיימות בשוק המשכנתאות. 

  [recaptcha]

  חיסכון במשכנתא בא לידי ביטוי על ידי יועצי משכנתאות מנוסים אשר בונים את התמהיל המתאים לצרכים הפיננסים של הלווים תוך בחינה והיכרות מעמיקה עם הצרכים והרצונות של לוקחי המשכנתא. 

  שילוב מסלולים המתאימים ללווה במידה ויש פירעונות, קרנות או סכום נאה שעומד להגיע בשנים הקרובות ויכול להשתלב במסלול ההלוואה בריביות משתנות, עם נקודות יציאה ללא עמלת היוון לסגור מסלול או לסגור חלק מהמסלול ולקצר בשנים. 

  ריביות נמוכות מתקבלות כאשר אחוז המימון יורד במדרגים שונים, לדוגמא : 75% מימון יקבלו ריביות יותר גבוהות מאשר אחוז מימון של  50% שיקבל ריביות יותר אטרקטיביות. הריבית הטובה ביותר לא מבטיחה לנו את החיסכון המקסימלי במשכנתאות, החיסכון המשמעותי בא לידי ביטוי על ידי בחירת תמהיל המשכנתא. שירות ייעוץ משכנתאות של קבוצת R.E.S  בונה לכם סימולציות במערכת המתקדמת ביותר בארץ ליצירת תמהילים, אשר באמצעותם נוכל לספק לכם  את התמהיל הטוב ביותר בהחזר חודשי ובהתאמה אישית. 

  ניסיתם לקחת משכנתא ואתם מסורבים בבנקים? כאן תקבלו הסבר קצר על BDI שלילי!

  פניתם לבנק לקבל הלוואת  משכנתא,  לאחר בדיקה הוכרתם כמסורבי משכנתא ולכן תהיה לכם בעיה גדולה לקבל אישור הלוואה. BDI שלילי זה כאשר יש הגבלות בחשבון כגון הוצל"פ , פשיטת רגל או התנהלות כלכלית לא נכונה , אשר מונעת מהאזרח להתנהל שונה כגון: אי אחזקת כרטיס אשראי, צ'קים, לקיחת הלוואות וכו' . 

  מהו דוח BDI? 

  זהו דוח שבודק את ההיסטוריה הפיננסית של הלקוח. בנק לא יכול לאשר לכל  מבקש הלוואת משכנתא כשהוא נמצא תחת סיכון שהלווה לא יוכל לעמוד בהחזרים ולכן בודק את נתוני האשראי בטרם לקיחת המשכנתא. 

  מה הדוח בודק? 

  הדוח בודק הגבלות בחשבון,  אכ"מ, פשיטת רגל, הוצאה לפועל וכינוס נכסים למבקשים משכנתא. 

  האם קיים סיכוי לקבל משכנתאות עם BDI שלילי?

  התשובה היא כן. הבנק יכול לאשר את ההלוואה לאחר שבדק ויעריך את הסיכון למתן ההלוואה ללקוח, זה לא הכי פשוט - אבל זה אפשרי! 

  לבקשה לאישור עקרוני לקבלת משכנתא- מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

  *חשוב שתדעו- התשלום הינו על בסיס הצלחה.

  בבואכם לקחת משכנתא ע״י יועץ משכנתאות חשוב שתדעו- מה זה בטוחות לבנק? 

  בהתאם למצבו המשפטי של הנכס המשועבד הבנק ידרוש ביטחונות ומסמכים שונים לצורך מתן המשכנתא.

  מסמכים אישיים לכל אחד מהלווים (רלוונטי לכל סוגי העסקאות)

  תעודת זהות + ספח תדפיסי עו"ש 3 חודשים אחרונים מכל חשבונותיהם של הלווים תיעוד הכנסות - שכירים: 3 תלושי שכר אחרונים עצמאים: אישור רואה חשבון שנה נוכחית + שומת מס בגין שנתיים קודמות

  מסמכים לצורך משכנתאות לפי סוג העסקה

   רכישת דירה

  • חוזה רכישה מלא (כולל כל הנספחים)
  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)
  • דיווח למס שבח / תצהיר הרוכשים בפני עו"ד באשר לסיווג הדירה (יחידה / חליפית / השקעה)

  בניה עצמית / הרחבת דירה

  • היתר בניה + תוכניות 
  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)
  • דיווח למס שבח / תצהיר הרוכשים בפני עו"ד באשר לסיווג הדירה (יחידה / חליפית / השקעה)

  שיפוצים

  • הצעת מחיר לשיפוץ
  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)
  • דיווח למס שבח / תצהיר הרוכשים בפני עו"ד באשר לסיווג הדירה (יחידה / חליפית / השקעה)

  כל מטרה לרכישת נכס אחר

  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י) בגין הדירה הקיימת 
  • חוזה רכישה / זיכרון דברים בגין הדירה הנרכשת 
  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י) בגין הדירה הנרכשת

  כל מטרה לצורך אחר

  נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)

  כל מטרה לסילוק הלוואה לדיור בבנק אחר (מיחזור מבנק אחר)

  • נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)
  • דו"ח תקבולים והתנהלות משכנתא מהבנק בו מתנהלת המשכנתא לתק' של שנתיים אחרונות

  גרירת הלוואה

  • חוזה מכירה + נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)
  • חוזה רכישה + נסח טאבו / אישור זכויות מהחברה המשכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)

  העברת זכויות

  עקב גירושין – תעודת גירושין + הסכם גירושין מאושר על ידי בית משפט תעודת זהות עם סטטוס משפחתי עדכני

   עקב פטירה - צו ירושה / צו קיום צוואה חתום ע"י בימ"ש נסח טאבו / אישור זכויות מחברה משכנת או מרשות מקרקעי ישראל (רמ"י)

  *ייתכן שיידרשו מסמכים נוספים לפי מהות העסקה

   [recaptcha]

   בהלוואה הגדולה ביותר שתיקחו - אל תוותרו על ייעוץ משכנתאות מקצועי

   הלוואת משכנתא הינה אחת מההחלטות כבדות המשקל וארוכות הטווח שאדם יעשה במהלך חייו, לרוב משכנתא הינה העסקה הגדולה ביותר שיעשה משק בית. רגע לפני שאתם ניגשים לבנק בכדי לחתום על עסקה כל כך גדולה ומשמעותית- מומלץ להיפגש עם יועץ משכנתאות מוסמך ובעל ניסיון שילווה אתכם כל הדרך להגשמת החלום ויחסוך לכם לא מעט כסף במהלך השנים.

   שוק הנדל״ן רושם לעצמו שוב ושוב שיאים חדשים, הן במחירי הדירות והן בתכונה הגדולה בענף כולו. רוכשי דירות מכל רחבי הארץ נוהרים אל עבר הדירה הנחשקת ורוכשים בתים בהמוניהם על אף המחירים הגבוהים. הסכומים שכל משפחה תשלם במהלך חייה, הריביות והמסלולים השונים יכולים להשתנות מקצה לקצה בזמן שעושים את הצעד עם יועץ משכנתאות מוסמך, בלתי תלוי שאינו מחוייב לבנקים אלא אך ורק לכם.

   משכנתא מיועדת לא רק לאלו המבקשים לרכוש את ביתם הראשון אלא מתאימה לסוגי עסקאות נוספים – שיפוץ והרחבת בית, רכישת בית נוסף או מחזור משכנתא קיימת. כך או כך חשוב שתדעו מהם היתרונות הגדולים שתוכלו לקבל מיועץ משכנתאות מוסמך

   יועץ משכנתאות - מדוע ולמה?

   תפקידו של יועץ המשכנתאות הינו חדש יחסית.מקצוע ייעוץ משכנתאות  הלך והתפתח בשל ביקוש וצורך אדיר של רוכשי הדירות בבואם לקבל משכנתא מהבנקים. רוכשי הדירות אינם בקיאים דיים במסלולי המשכנתא, בריביות ובמסלולים השונים ומכאן הלכה והתפתחה תעשייה משגשגת של יועצי משכנתאות הבקיאים בחוקים, בתקנות, במסלולים ובריביות השונות ומבטיחים ללקוחות המבקשים משכנתאות, את המסלול המיטבי עבורם בהתאם לצרכים, להכנסות המשפחה, הכנסות עתידיות ושינויים כאלו ואחרים אשר ישפיעו על תמהיל החזרי המשכנתא שנים ארוכות. 

   יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך למשפחה התרוצצויות בין הגופים השונים לצורך קבלת המשכנתא, חישובי מסלולים מותאמים וסימולציות, אך מעל הכל תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לחסוך לכם כסף, המון כסף במהלך השנים באמצעות ביצוע אופטימלי של תמהיל המשכנתא ההולך ללוות אתכם המון שנים.

   יועץ משכנתאות מנוסה יחסוך מכם לא מעט פגישות ושיחות טלפון, הגשת מסמכים, משא ומתן מול בנקים לצורך משכנתא אטרקטיבית, אין ספור חישובים ומסלולים בהתאם למידע שתספקו להם – כל הדרך לעבר המטרה. 

   יועצי משכנתאות מסתכלים על משכנתא כתוכנית כלכלית ״עסקית״ לכל דבר ועניין המשקללת לא מעט גורמים ומשתנים בהווה ובעתיד כדי להעניק ללווים את המשכנתאות הטובות ביותר עבורם. גם אם יש לכם משכנתא קיימת – מומלץ להסתייע ביועץ משכנתאות מנוסה על מנת לבחון במהלך השנים את המשכנתא שלכם ולבדוק האם וכיצד ניתן לחסוך בעלויות החודשיות, במשך תקופת התשלום וכיו״ב. לאורך זמן לקיחת  המשכנתא תוכלו לבצע פעולות כמו מחזור משכנתא, הלוואות למטרות שונות, משכנתא הפוכה ועוד.  לכלל הפעולות המוזכרות מומלץ וכדאי להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי הבקיא ברזי המשכנתא על בסיס יום יומי ועל השינויים שחלים מעת לעת  

   האם כדאי להיעזר בייעוץ משכנתאות תמיד?

   השאלה אם להיעזר ביועץ משכנתאות היא שאלה שכל אחד שואל את עצמו בטרם בקשת משכנתא. יועץ משכנתאות אמנם גובה כסף עבור השירות אך בסופו של עניין ייעוץ משכנתאות מקצועי חוסך לכם לא מעט.  ישנם מספר סוגים של לווים המבקשים לעצמם משכנתא מהבנק או מגוף פיננסי אחר. ישנם לווים אשר עתידים לבצע עסקה ״קטנה״ יחסית של כמה מאות אלפי ש״ח בודדים, לצידם יש את מבקשי המשכנתאות המעוניינים בעסקת רכישה גדולה יותר ולצידה משכנתא משמעותית יותר. אם אתם מעוניינים לחסוך זמן, התנהלויות בירוקרטיות, ניהול משא ומתן עם מספר בנקים, היכרות מעמיקה עם מסלולי המשכנתאות, הריביות והמסלולים- המלצתנו היא להיעזר בייעוץ משכנתאות מקצועי גם בסכומים נמוכים יחסית. הסיבה היא שישנה משמעות כספית גדולה לאורך השנים בהחזרי המשכנתא, בתקופת המשכנתא ובריביות גם אם הסכום הנדרש הינו נמוך יחסית. העלות של יועץ משכנתאות תהיה שולית ביותר ביחס לטעויות שיכולות להיגרם עבורכם בלקיחת משכנתא שאינה מתאימה לכם. 

   בעסקאות משכנתא מורכבות- כדוגמת מסורבי בנקים או משכנתא עם אחוז מימון גבוה באופן יחסי, או אם אתם תושבי חוץ- כדאי על אחת כמה וכמה להיעזר בייעוץ משכנתאות על ידי יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שיעשה עבורכם את העבודה מתחילתה ועד סופה. אופן הגשת הבקשה, הסקר בין הבנקים והמוסדות הפיננסיים, הבקיאות והמקצועיות של יועץ משכנתאות תהיה לכם לעזר ותחסוך עבורכם זמן וכסף.

   מדוע צריך יועץ משכנתאות פרטי אם ישנו יועץ משכנתאות בבנקים?

   יועץ משכנתאות מטעם הבנק

   שבו פועל חשבונכם, הוא בדרך כלל האדם הראשון איתו תיצרו אינטראקציה בבואכם לקבל משכנתא, יועץ משכנתאות בנקאי יהיה אדיב כלפיכם כלקוחות הבנק וירצה לממש אתכם עסקת משכנתא כחלק מהשירותים המשמעותיים ביותר אותו מציע הבנק. יחד עם זאת, יועץ המשכנתאות הבנקאי מחוייב בראש ובראשונה לבנק, למקום בו הוא עובד. יועץ משכנתאות בנקאי יציג בפניכם מספר מסלולים, תחשיבים ושיטות, אך בסופו של דבר הוא מוגבל בכמות ההצעות האפשריות עבורכם, בהתאם למדיניות הבנק והטווח בו הוא יכול לפעול עבורכם בקבלת המשכנתא הנכספת.

   לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי מחוייב אך ורק לכם.

   יועץ משכנתאות שתשכרו את שירותו ישווה בין הצעות שונות במספר בנקים ואף בין גופים חוץ בנקאיים המספקים שירותי הלוואת משכנתא. יועץ משכנתאות יתרוצץ עבורכם, ימלא טפסים, יעזור בתהליך הבירוקרטי וילווה אתכם כל הדרך למשכנתא המותאמת ביותר עבורכם, כך שתחסכו זמן וכסף בשירות אחד

   ייעוץ משכנתאות מקצועי גם למסורבי בנקים

   הבנקים והמוסדות הפיננסיים דואגים להיות רווחיים ולהימנע מסיכונים מיותרים בבואם לתת הלוואות או משכנתאות, המוסדות מסתכלות על מכלול הנתונים ועל עברם של מבקשי המשכנתא בכדי למנוע מצב של אי תשלום עד כמה שניתן. ישנם כאלו שבשל עברם והתנהלות כלכלית לא נכונה במהלך השנים- לא יוכלו לקבל משכנתא מהבנק מפני שסומנו על ידי המוסדות הפיננסיים כ״מסורבים״- סיבות לכך יכולות להיות הון עצמי בסיסי נמוך, דירוג אשראי שלילי, הכנסות מול הוצאות שוטפות, צ'קים חוזרים, חריגות אשראי, אכ"מ בחשבון וכיו״ב, כאן נכנסים לתמונה שירותי ייעוץ משכנתאות מקצועיים ע״י יועץ משכנתאות פרטי. 

   מה יועץ משכנתאות יכול להועיל במצב של אי מתן משכנתא למסורבים?

   יועץ משכנתאות טוב ומקצועי יכול לתת פתרונות אף למסורבים. יועץ משכנתאות יציג תוכנית כלכלית איתנה וידאג להכנת תיק משכנתא שיציג באור חיובי את לווי המשכנתא כך שהבנק יסתכל על דורשי המשכנתא באופן חיובי יותר ומכאן יגבר הסיכוי לקבלת משכנתא כאשר הוא מלווה ביועץ משכנתאות שהגיע מוכן לביצוע המשכנתא.

    [recaptcha]

    רגע לפני התהליך עם יועץ משכנתאות - הכירו את מסלולי המשכנתא

    מתכננים לקחת משכנתא באמצעות ייעוץ משכנתאות מקצועי? כמו בכל דבר, כדאי שגם כאן תגיעו עם רקע כלשהו בטרם הפגישה עם יועץ משכנתאות.

    כדי להבטיח לעצמכם את סוג המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם לשנים ארוכות, חשוב שתדעו מעט אודות המסלולים המוצעים בסוגי המשכנתאות. המטרה העיקרית של ייעוץ משכנתאות מיטבי הוא להתאים עבורכם את המשכנתא האידיאלית מתוך מגוון המסלולים בהתאם למצבכם הכלכלי הנוכחי והעתידי. יועץ משכנתאות מיומן ומנוסה הבקיא בתחום יעשה זאת בצורה יעילה שתחסוך לכם לא מעט זמן וכסף. שירות ייעוץ המשכנתאות של קבוצת אר אי אס כוללת יועצי משכנתאות מנוסים שילוו אתכם כל הדרך לחתימת העסקה המשמעותית בחייכם, גם אלינו, בטרם הפגישה מומלץ שתכירו את הבסיס .

    ישנם שני סוגים מרכזיים של מסלולי משכנתא

    משכנתאות בריבית קבועה ומשכנתאות בריבית משתנה. כל אחת מהן מתחלקת לתתי קבוצות נוספות בהתאם למאפייני הריבית המוצעים. ניתן לבחור בריבית קבועה צמודה למדד, לצד ריבית קבועה שאינה צמודה למדד. ניתן למצוא סוגי מסלולי משכנתאות בעלי ריבית משתנה צמודה או שאינה צמודה למדד, ריבית פריים, משכנתא צמודה או שאינה צמודה לדולר ועוד כהנה וכהנה קומבינציות אפשריות. 

    ייעוץ משכנתאות מקצועי על ידי יועץ משכנתאות יעשה לכם סדר ויעניק לכם הסבר מקיף אודות סוגי המשכנתאות העדיפים לכם ויספק לכם את כל הידע והליווי הנדרשים בנושא. לא בכדי, תחום ייעוץ המשכנתאות הפך למבוקש כל כך בשנים האחרונות, ייעוץ משכנתאות מקצועי הוא הדרך הנכונה והבטוחה לתפירת משכנתא אופטימלית בהתאם למכלול הנתונים הנאספים.

    סוגי מסלולי משכנתאות – כיצד לבחור נכון?

    כמו בכל תחום עיסוק, ידע וניסיון שווים כסף. ללא ספק יהיה קשה לבחור במסלול המשכנתא המיטבי עבורכם ללא ייעוץ משכנתאות מקצועי. מבחר סוגי המשכנתאות והמסלולים הינו רחב וכולל ניואנסים שונים ומגוונים. לצד זאת ישנם לא מעט משתנים פרסונאליים השונים מאדם לאדם וממשפחה אחת לאחרת, לדוגמה: מהו ההון הראשוני הקיים בטרם לקיחת המשכנתא, לאיזו תקופה המשכנתא מיועדת, מהן יכולות ההחזר החודשי של כל משפחה , האם ישנם תוכניות וקופות העתידות להיפתח, האם ישנו סכום כסף שעתיד להיכנס לתא הכלכלי המשפחתי ועוד נתונים כאלו ואחרים שביכולם להשפיע על המלצת יועץ משכנתאות.

    במידה ומדובר על שוק יציב, הריבית הכללית של המשק תהיה נמוכה יותר, בתקופה כזאת סוגי מסלולי המשכנתאות המועדפים יינטו להיות בריבית קבועה, כך ניתן ליהנות מריבית נמוכה יותר לאורך כל תקופה המשכנתא, לצד זאת יש לזכור כי השוק משתנה מעת לעת ואין הבטחה ליציבות במשק לאורך כל תקופת המשכנתא. ומכאן כדאי ומומלץ להיעזר בייעוץ משכנתאות מקצועי, במטרה לשפר את תנאי המסלול ולהפחית ככל הניתן מגובה הריבית.

    נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי סוגי מסלולי משכנתאות

    ההבדל המרכזי בין מסלולי המשכנתאות השונים הוא סוג הריבית. סוג הריבית משפיע באופן ישיר על סכום ההחזר החודשי וכן על משך שנות תקופת המשכנתא. בשל כך כדאי ומומלץ לרוב, לפזר את המשכנתא על פני מספר מסלולים, כך ניתן להימנע או להפחית בסיכונים. 

    יועץ משכנתאות מקצועי הבקיא בתחום ונמצא עם האצבע על הדופק, יביא איתו את הערך המוסף עבורכם ויסייע לכם בבחירת המסלולים והריביות האטרקטיביים ביותר. 

    בבחירת המשכנתא האופטימלית עבורכם, יש צורך לבחון את העלות השנתית של המשכנתא, את התנודות במדד, יש לסקור עליות וירידות של ריבית הפריים, לבחון את האופציות של פירעון מוקדם ולהתייחס למרכיבים נוספים. 

    קבוצת אר.אי.אס המתמחה בתחום הנדל״ן על כל גווניו ומציעה בין השאר לימודי תיווך, לימודי יועץ משכנתאות, קורסי יזמות, השקעות בשוק ההון וכיו״ב- תעניק לכם את טובי יועצי המשכנתאות בשוק הפועלים בכל רחבי הארץ אשר הוציאו תחת ידם אלפי לקוחות מרוצים במהלך השנים.

    מוזמנים ליצור איתנו קשר לשיחת היכרות ראשונית

    1כמה עולה שירות של יועץ משכנתאות?
    שירות של יועץ משכנתאות עומד לרוב על אלפי שקלים. אם משווים זאת לחיסכון במהלך השנים מדובר בהשקעה מינימלית עבור חיסכון מצטבר של עשרות אלפי שקלים ויותר.
    2יועץ משכנתאות עומד לרשותי ללא תשלום בבנק. מדוע לשלם ליועץ משכנתאות פרטי?
    יועץ משכנתאות פרטי מחוייב אך ורק לך, לעומת יועץ משכנתאות בנקאי המחוייב בראש ובראשונה לרווחי הבנק ולאינטרסים של מקום עבודתו. יועץ משכנתאות פרטי יעבוד עבורך ויתרוצץ בין מספר בנקים כדי להביא לך את עסקת המשכנתה המשתלמת ביותר עבורך.
    3מתי משלמים עבור שירות ייעוץ המשכנתאות שלכם?
    התשלום מתבצע אך ורק לאחר החתימה על המשכנתא לשביעות רצונכם. אם לא קיבלתם אישור למשכנתא - לא יינתן תשלום כלשהו.
    4מהם המיסים המשולמים בעסקאות נדל״ן?
    מס רכישה המשולם על רכישת זכות במקרקעין דוגמת בתים פרטי, דירות , מגרשים (חקלאי, מסחרי, משרדים, מגורים ועוד) ומבנים שונים. הקונה משלם מס רכישה בשיעור קבוע משווי הנכס, ובמקרים מסוימים בשיעורים מדורגים. התשלום עובר לרשות המסים. מס שבח מוטל בשל עליית ערך הקרקע של הנכס או מהשבחתו. מס השבח משולם בעת מכירת נכס בגין עליית הערך של הנכס. מס השבח מוטל על מוכר הנכס. חישוב סכום מס השבח נעשה על ידי המוכר לרשות מקרקעי ישראל לפני ביצוע של מכירת הנכס. ניתן לקבל פטור ממס שבח או הקלה או הנחה במס שבח אם לזכאים , על ידי קריטריונים שנקבעים מעת לעת. במידה ולא הייתה עליית ערך לנכס, אין צורך לשלם מס שבח על נכס שלא עלה ערכו. לא ניתן לקבל החזר על ירידת ערך הנכס.
    5האם כדאי לקחת משכנתא לדירה שניה?
    אנשים רבים בוחרים לקחת משכנתא לדירה שניה כבית להשקעה או דירה עבור הילדים. ישנם כאלו הרוכשים לעצמם דירה חדשה בעוד שהדירה הנוכחית שברשותם מושכרת. יש לתת את הדעת על כך שמשכנתא לדירה שניה כוללת לא מעט תכנון וחשיבה, מאחר ומעבר לתשלום ההחזר החודשי של המשכנתא, יש צורך לקחת בחשבון היבטים נוספים בתחום המיסוי. אנו ממליצים להיעזר בשירות ייעוץ משכנתאות מקצועי במקרה זה, כדי להבין את המשמעויות הכלכליות ולא להיות מופתעים.

     [recaptcha]