קורס תיווך נדל”ן

המבחן של רשם המתווכים
07/06/2017
מהו ייעוץ משכנתאות
07/06/2017

רוצים לעסוק בתיווך נדל”ן ולא יודעים מהיכן להתחיל? קורס תיווך הוא השלב הראשון שיקדם אתכם לחלום.

תחום התיווך הוא תחום שמושך אנשים רבים אולם, בכדי להגביר את הרמה והמקצועיות של אלו העוסקים בו, בארץ ישראל נחקק חוק התיווך במקרקעין, שאומר, שכל אדם שרוצה לעסוק בתיווך, חייב להיות בעל רישיון, שניתן לו, על ידי רשם המתווכים במשרד המשפטים.

כדי לקבל רישיון יש לעבור בחינה של רשם המתווכים. בחינה זו נערכת בכמה מועדים במהלך השנה וכל המעוניין לעבור אותה, יקבל את כל החומר הנדרש לו כדי להתכונן. אל הבחינה ניתן לגשת באופן עצמאי מבלי הכשרה קודמת ולסירוגין, אפשר להצטרף לקורס תיווך, שמכשיר את משתתפיו באופן מעשי ובד בבד, עוזר להם להתכונן לבחינה בצורה מקצועית.

קורס תיווך מיועד לכל האנשים שרוצים לעסוק בתיווך נדל”ן ולכאלו שכבר עוסקים בתחום ומבקשים להרחיב את הידע שלהם. הקורס מתמקד בפיתוח מיומנויות הנדרשות בשביל עבודה בתחום המקרקעין בישראל ומטרתן, למקצע את המשתתפים ולהעניק להם כלים, שיאפשרו להם להתמודד בצורה טובה יותר עם הדרישות בשוק.

הלימודים בקורס מכסים תחומים נרחבים כגון, יזמות נדל”ן, עסקי התיווך, שיווק נכסים ועוד ועיקרם, להכין את משתתפי הקורס לבחינת הרישוי.

בחינת הרישוי מתקיימת בכמה מועדים וחשוב להירשם אליה מבעוד מועד ולשלם את האגרה, כדי להבטיח את מקומכם. הבחינה מתקיימת בירושלים, בבנייני האומה והיא בנויה על מתכונת מבחן אמריקאי, שזה אומר, 25 שאלות שלכל אחת, ארבע אפשרויות בחירה.

לאחר ביצוע הבחינה יש לחכות לתוצאות, שמתפרסמות בדרך כלל, לאחר חודש. הצלחה במבחן משמעה, עוד שלב בדרך אל הרישיון הנכסף.

תחום תיווך הנדל”ן הנו נרחב ביותר וישנן המון אפשרויות תעסוקה לבוגרי הקורס, חברות נדל”ן, משרדי תיווך, יזמות נדל”ן וכדומה אלו רק חלק מהאופציות העומדות בפניכם. תחום הנדל”ן הנו תחום מאוד מבוקש במיוחד לאור התנודות בשוק הדירות בישראל, כמו כן, תחום הנדל”ן הנו ענף כלכלי רווחי ומתגמל ביותר.

אולם עבודה בתיווך מקרקעין מנפקת תשואות לבעלי המיומנויות הטובות ביותר ולא כל אחד יצליח בו ויניב את אותם הפירות. לכן, באפשרותו של קורס תיווך נדל”ן לשדרג את העוסקים בתחום בכמה רמות.

מעבר לידע ולאסטרטגיות שיווק בתחום הנדל”ן, הקורס מעניק למשתתפיו את הידע העסקי הנדרש להתארגנות מול הרשויות השונות, ומאפשר אימוץ טקטיקה אישית שתועיל במכירות בנוסף בקורס נלמד על שימוש במאגרי ידע נרחבים, כמו האינטרנט למשל, כדי להפעיל מערך שיווק הולם.

קורס מתווכי נדל”ן שולח את משתתפיו אל המבחן עם קצת יותר מהידע “היבש” הנדרש כדי לעבור את הבחינה ומקנה לבוגריו, את כל הכלים המקצועיים הנדרשים להם, כדי להצליח בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two × 1 =