לימודי תיווך ונדל"ן – מכללת R.E.S הגשמה מרגע הלמידה

המבחן של רשם המתווכים
07/06/2017
מהו ייעוץ משכנתאות
07/06/2017

מכללת R.E.S (Real Estate Solotions) הינה הזרוע הלימודית של קבוצת אר.אי.אס העוסקת בנדל״ן על כל גווניו זה יותר מעשור. המכללה מציעה קורס מתווכים לצד מגוון קורסים למעוניינים להשתלב בתחום הנדל״ן בארץ ובחו״ל ואף מציעה לצרף לשורותיה עובדים אשר סיימו את לימודיהם בהצלחה.

מעוניינים לעסוק בתיווך נדל”ן או בתחום הנדל״ן באשר ולא יודעים מהיכן להתחיל? מחפשים קורס תיווך בצפון הארץ, במרכז או בדרום? קורס תיווך נדל״ן הוא השלב הראשון שיקדם אתכם לעבר היעד. 

כמה מילים על נדל״ן לפני שניגשים ללימודי תיווך נדל״ן

ענף הנדל״ן לא מפסיק להיות הנושא המדובר ביותר בתקשורת ובכלל, כבר שנים רבות. הענף נחשב לגדולים במשק, פרוייקטים נבנים, דירות נמכרות ללא הרף ועסקאות נדל״ן נעשות בהמוניהם מידי יום, בענף הנדל״ן מתגלגלים מאות מיליוני שקלים ביום וכאן בדיוק ההזדמנות שלך להשתלב בלימודי נדל״ן וללמוד קורס תיווך נדל״ן ומכאן ליהנות ממקצוע מבוקש ומתגמל במיוחד.

לא בכדי, לימודי תיווך נדל״ן/ קורס רישיון תיווך, בכל רחבי הארץ הפכו למבוקשים ואטרקטיביים. שוק הדירות ״רותח״ ובעקבותיו הדרישה לחיפוש אחר הבית, השטח או הדירה להשכרה. 

קורס לימוד נדל״ן או ״קורס רישיון תיווך״ מאפשר כמעט לכל אחד להיכנס לתחום דינאמי, מעניין ומתגמל. הלימודים אינם ארוכים והקורסים המוצעים במכללת אר.אי.אס נעשים בצורה יעילה וממוקדת כדי להביא את הסטודנטים שלנו להיות מהמובילים בתחום בכל רחבי הארץ.  

רגע לפני שאתם בוחרים בקורס תיווך נדל״ן

תחום התיווך הוא תחום שמושך אנשים רבים, בכדי להגביר את הרמה והמקצועיות של אלו העוסקים בו, נחקק בארץ ״חוק התיווך במקרקעין״ שאומר שכל אדם שרוצה לעסוק בתיווך, חייב להיות בעל רישיון, שניתן לו על ידי רשם המתווכים במשרד המשפטים.- כלומר כדי לקבל רישיון יש לעבור בחינה של רשם המתווכים. 

הבחינה של רשם המתווכים נערכת בכמה מועדים במהלך השנה וכל המעוניין לעבור אותה, יקבל את כל החומר הנדרש בקורס רישיון תיווך מקצועי, קצר וממוקד. אל הבחינה ניתן לגשת באופן עצמאי מבלי הכשרה קודמת או לחילופין, אפשר ומומלץ להצטרף לקורס תיווך נדל״ן, שמכשיר את משתתפיו באופן מעשי ובד בבד, עוזר להם להתכונן לבחינה בצורה מקצועית. סיכויי ההצלחה של הלומדים קורס תיווך במכללת אר.אי.אס הינם גבוהים במיוחד ומעניקים לתלמידים שלנו ידע מקצועי, ביטחון בבחינה וידע נוסף הרלוונטי להמשך עיסוקם בתחום הנדל״ן.

למי מתאימים לימודי תיווך נדל"ן?

לימודי תיווך נדל״ן מיועד לכל האנשים שרוצים לעסוק בתיווך נדל”ן ולכאלו שכבר עוסקים בתחום ומבקשים להרחיב את הידע שלהם. קורס תיווך נדל״ן מתמקד בפיתוח מיומנויות הנדרשות כדי לעבוד בתחום המקרקעין בישראל ומטרתן למקצע את המשתתפים ולהעניק להם כלים, שיאפשרו להם להתמודד בצורה טובה יותר עם הדרישות בשוק.

קורס תיווך נדל"ן מתאים למגוון רחב של אנשים: חיילים משוחררים, עובדים הבוחרים בשינוי קריירה והסבת מקצוע, שכירים ועצמאיים המעוניינים לעסוק בנדל״ן לצד הקריירה העיקרית ואף לפנסיונרים, ליוצאי שירות הביטחון ועוד. לצד זאת קורס תיווך נדל״ן מתאים לאנשי מקצוע העוסקים בתחום חופף או משלים כגון קבלני שיפוצים, יועצי משכנתאות, יזמים ועוד. 

לימודי קורס רישיון תיווך נדל״ן וקבלת תעודת מתווך נדל״ן עפ״י חוק מעניקה לעוסקים בתחום לגיטימציה לכל עסקת תיווך שנעשית על ידם ואת התגמול הראוי עבורה באופן חוקי. בקורס לימודי תיווך נדלן במכללת אר.אי.אס מכסים תחומים נרחבים: יזמות נדל”ן, עסקאות תיווך, שיווק נכסים ועוד אך בראש ובראשונה מטרתם של לימודי קורס נדלן הינם להכשיר את משתתפי הקורס לבחינת הרישוי בצורה הטובה ביותר ולמנוע מהם לגשת למבחן חוזר.

חשוב לדעת: 

כל מי שעבר את קורס תיווך נדל״ן כהכנה למבחן במכללת R.E.S וחלילה נכשל בבחינה של רשם המתווכים, רשאי לעבור את קורס תיווך שוב ללא עלות על חשבון המכללה. 

  [recaptcha]

  מתווך נדל"ן - האם משתלם ללמוד?

  כמו בכל תחום בחיים, כך גם בסיום קורס רישיון תיווך וקבלת ההסמכה המיוחלת ״מתווך נדל״ן. שכרם של מתווכים הינו נגזרת של המכירות שנעשו במהלך החודש. מתווך נדלן נהנה מאחוזי מכירה של עסקת מכירת דירה/ השכרת דירה, שטחים ועוד. ככל שנעשות יותר עסקאות ובסכום גבוה יותר- כך מתוגמל מתוך הנדל״ן בהתאם. לדוגמה (לצורך המחשה בלבד) עמלה ממכירת בית של 2 מיליון ש״ח שהגיע באמצעות תיווך של מתווך הנדלן, יביא למתווך הנדל״ן שכר של 2% (בכפוף לחוזה והסכמים מראש שני הצדדים וכו) כך שהעמלה ממכירת בית זה תניב רווח של 40,000 ש״ח למתווך מהקונה/ מוכר, בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים. בשורה התחתונה- מתווך נדל״ן שיעשה את כל הפעולות הנדרשות (שיווק, פרסום, פגישות, היכרות שטח וכיו״ב) יוכל להגיע לשכר נאה ביותר. 

  כמה זמן נמשך קורס תיווך נדל"ן? במכללת אר.אי.אס?

  לימודי קורס נדל"ן במכללת אר.אי.אס נפרסים על פני שישה שיעורים. בין אם אתם מחפשים ללמוד קורס תיווך נדלן בצפון, בדרום או במרכז, אנו מאפשרים לכם גמישות מירבית בלימודי התיווך שיכינו אתכם בצורה מיטבית לקראת מבחן רשם המתווכים. השיעורים הינם ממוקדים ומכווני הצלחה בבחינה, זאת לצד תכנים נוספים שיעשירו אתכם בבואכם להשתלב בענף התיווך הן כשכירים והן כעצמאיים

  מה ניתן לעשות עם תעודת מתווך בנדל״ן?

  תחום תיווך הנדל”ן הנו נרחב ביותר וישנן המון אפשרויות תעסוקה לבוגרי הקורס, חברות נדל”ן, משרדי תיווך, יזמות נדל”ן וכדומה אלו רק חלק מהאופציות העומדות בפניכם. תחום הנדל”ן הנו תחום מאוד מבוקש במיוחד לאור התנודות בשוק הדירות בישראל, כמו כן, תחום הנדל”ן הנו ענף כלכלי רווחי ומתגמל ביותר. אולם עבודה בתיווך מקרקעין מנפקת תשואות לבעלי המיומנויות הטובות ביותר ולא כל אחד יצליח בו ויניב את אותם הפירות. לכן, באפשרותו של קורס תיווך לשדרג את העוסקים בתחום בכמה רמות.

  מעבר לידע ולאסטרטגיות שיווק בתחום הנדל”ן, הקורס מקנה למשתתפיו את הידע העסקי הנדרש להתארגנות מול הרשויות השונות, ומאפשר אימוץ טקטיקה אישית שתועיל במכירות בנוסף בקורס נלמד על שימוש במאגרי ידע נרחבים מרחבי האינטרנט למשל, כדי להפעיל מערך שיווק הולם.

  קורס תיווך נדל”ן שולח את משתתפיו אל המבחן עם קצת יותר מהידע “היבש” הנדרש כדי לעבור את הבחינה ומקנה לבוגריו, את כל הכלים המקצועיים הנדרשים להם, כדי להצליח בתחום.

  שאלות נפוצות

  1מה הם התנאים לקבלת רישיון תיווך?
  על פי החוק ישנם 6 תנאים לקבלת רישיון תיווך בנדל״ן א.באזרח או תושב של מדינת ישראל או שהוא תושב חוץ שניתן לו היתר כדין לעבוד בישראל. ב. מלאו לו 18 שנים. ג. הוא אינו פושט רגל. ד. הוא לא הורשע בביצוע עבירה שיש עמה קלון בחמש השנים שקדמו להגשת הבקשה. ה. אם הוטל עליו מאסר, לרבות בעבירה שאין עמה קלון, הוא סיים לרצותו לפחות שלוש שנים לפני הגשת הבקשה כאמור. ו. הוא עמד בהצלחה בבחינה לקראת קבלת רשיון תיווך במקרקעין תנאים אלו הינם תנאי הסף לכל אחד המבקש לקבל רשיון תיווך, חשוב לדעת זאת בטרם תרשמו לקורס רשיון תיווך בנדל״ן.
  2איזו תעודה אקבל בסיום קורס תיווך נדל״ן במכללת אר.אי.אס?
  בוגרי קורס תיווך אשר סיימו את לימודיהם אצלנו ועמדו במטלות הנדרשות, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה. בסיום לימודי התיווך וההכנות הנדרשות ניגשים הסטודנטים שלנו לבחינה הרשמית של רשם המתווכים- הצלחה בבחינה תקנה את התעודה המיוחלת המסמיכה לעיסוק בתיווך נדלן כחוק.
  3מתי נערכות הבחינות לרישיון תיווך בנדל״ן?
  בחינת הרישוי מתקיימת בכמה מועדים וחשוב להירשם אליה מבעוד מועד ולשלם את האגרה, כדי להבטיח את מקומכם. הבחינה מתקיימת בירושלים, בבנייני האומה והיא בנויה על מתכונת מבחן אמריקאי, שזה אומר, 25 שאלות שלכל אחת, ארבע אפשרויות בחירה. לאחר ביצוע הבחינה יש לחכות לתוצאות, שמתפרסמות בדרך כלל, לאחר חודש. הצלחה במבחן משמעה, עוד שלב בדרך אל הרישיון הנכסף.
  4איך נרשמים לבחינה לקבלת רשיון תיווך בנדלן?
  יש להירשם דרך אתר רשם המתווכים https://www.gov.il/he/service/registration_for_examination_in_real_estate_law_new אגרת הבחינה הינה 499 ₪ אותה עליכם לשלם ישירות לרשם המתווכים בעת ההרשמה. יש לציין כי התשלום עבור הבחינה אינה קשורה למכללת אר.אי.אס. התשלום משולם ישירות למשרד המשפטים

  מה לומדים בקורס תיווך נדל"ן במכללת אר.אי.אס?

  תוכנית הלימודים של קורס תיווך נדל"ן כוללת בתוכה את כלל התכנים והנושאים בבואכם להיבחן לכל מתווך מתחיל וכמובן מותאמת על מנת לעבור בהצלחה את המבחנים להסמכה סופית. בין נושאי הלימוד: היכרות החוקים הרלוונטיים, מושגי יסוד, פסקי דין, חוק המקרקעין, חוק המתווכים, חוק הגנת הצרכן, חוק החוזים, תכנון ובנייה, חוזים, הוצאה לפועל, שמאות מקרקעין, בתים משותפים וכמובן תרגולי מבחנים שיכינו אתכם בצורה מיטבית לקראת הבחינה, לאחר סיום קורס תיווך

  מבנה קורס מתווכים במכללת אר.אי.אס

  מטרת קורס מתווכים במכללת אר.אי.אס הינו הקניית כלים וידע הנחוצים להצלחה בבחינת המתווכים על ידי מעבר על מושגי היסוד, כל החוקים והמיסים, ומתן טיפים ועזרה בזיהוי שאלות מכשילות במבחן בכדי לעבור בהצלחה.

  שיעור ראשון של לימודי תיווך:

  פסקי דין ומושגי יסוד בתחום הנדל"ן שאלות ופתרונות למושגי יסוד בנדל"ן ופסקי דין

  שיעור שני של קורס תיווך נדל"ן:

  • חוק המתווכים
  • חוק המקרקעין 
  • חוק מיסוי מקרקעין

  שיעור שלישי של קורס תיווך:

  • חוק הגנת הצרכן 
  • חוק החוזים 
  • חוזים אחידים 
  • חוק המכר 
  • הבטחת השקעות

  שיעור רביעי של קורס רשיון תיווך:

  • חוק התכנון והבנייה 
  • חוק רישוי עסקים 
  • חוק ההוצאה לפועל 
  • חוק שמאות מקרקעין 
  • חוק הירושה 
  • תרגול מבחנים

  שיעור חמישי של קורס מתווכים:

  • בתים משותפים 
  • הערות אזהרה 
  • חוק הגנת הדייר 
  • תרגול מבחנים

  שיעור שישי של קורס מתווכים:

  • חזרה על החוקים 
  • תרגול מבחני אמת משנים קודמות 
  • מבחן חזרה גנרלית + פתרון מבחנים סיכום

  הערות:

  • לימודי תיווך נדל״ן הינם פעם עד פעמיים בשבוע בכפוף ללוח הזמנים של אותו מחזור. 
  • מכללת R.E.S פתרונות נדל"ן שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את התכנים וסדר השיעורים. יש להתעדכן בקורס מתווכים כהכנה למבחני רשם המתווכים בזמן פנייתך ולקבל את החומר העדכני ביותר ברשות המכללה מס' ספק של משרד הביטחון לטובת פורשי משרד הביטחון.

  ישנה אגרת בחינה שמשולמת "לרשם המתווכים" בעת ההרשמה לבחינה דרך אתר האינטרנט של משרד המשפטים ואינה קשורה ללימודים במכללת אר.אי.אס.

  היכן ניתן ללמוד קורס תיווך נדל״ן במכללת אר.אי.אס?

  הקורסים ללימודי תיווך נדל״ן של מכללת אר.אי.אס מתקיימים בראש פינה, עפולה, כרמיאל, קריות, חיפה, נתניה, חדרה, הרצליה, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, קריית אונו, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, רחובות, ירושלים, אילת ובאר שבע. כך שאם אתם מעוניינים בלימודי תיווך נדל״ן בצפון, בדרום או במרכז הארץ- הגעתם למקום הנכון.

  חשוב לדעת - אם חיפשתם קורס תיווך נדלן בצפון הארץ והחלטתם להמשיך את קורס לימודי התיווך במרכז הארץ או בדרום- ניתנת לכם האפשרות לעשות זאת בתיאום עם משרדי המכללה.

   [recaptcha]

   אם לימודי תיווך נדל״ן הם הצעד הראשון, מה מומלץ ללמוד לאחר מכן?

   מכללת אר.אי.אס מציעה מגוון קורסים נוספים, בנוסף לקורס תיווך נדלן בצפון, בדרום או במרכז הארץ, תוכלו ללמוד ולהתמקצע באמצעות קורסים נוספים בתחום הנדל״ן ולקדם את עצמכם עוד ועוד בתחום הנדל״ן שלא מפסיק להתפתח ולצמוח לרגע. בוגרי הקורסים שלנו שסיימו לימודי תיווך, מגיעים אלינו פעם אחר פעם כדי ליהנות מידע מקצועי נוסף ולהתרחב לתחומים נוספים בענף הנדלן. 

   איך ניתן להתמקצע בתחום הנדל״ן מעבר לקורס מתווכי נדל״ן במכללת אר.אי.אס?

   מעבר ללימודי תיווך נדל״ן, המכללה מציעה מגוון קורסים בנדל"ן, תוך מתן ליווי אישי וייעוץ לכל תלמיד במכללה. המשתתפים בקורסים יהנו מחומרי לימוד מקצועיים ברמה גבוהה. המרצים במכללה הינם המובילים בתחומי הנדל"ן, כל אחד בתחומו, החל משמאים, אדריכלים ויועצי משכנתאות. 

   מסלולי לימוד משלימים בתחום הנדל״ן

   • קורס לימודי יועץ משכנתאות
   • קורס יזמות והשקעות נדל"ן מסחרי
   • קורס להתחדשות עירונית - תמ"א 38
   • קורס ליועצי נדל"ן אסטרטגיים
   • קורס נדל''ן בחו''ל
   • קורס יועצי משכנתאות ופיננסים פעילים

   לצד זאת, אנו מציעים קורסים בתחומים נוספים

   • קורס מסחר באיביי
   • קורס מסחר באמזון
   • קורס מסחר בשופיפי
   • קורס ניהול קמפיין בפייסבוק ורשתות חברתיות
   • ניהול קמפיין ופרסום בגוגל
   • קורס השקעות בבורסה

   פרויקט הגשמה בשיתוף איגוד הנדל''ן הישראלי

   מסלולי הלימוד במכללה כוללים התנסות מעשית בשטח, אשר מאפשרת לסטודנטים להעצים את היכולות שלהם וליישם את הכלים אשר יקבלו בקורס. בוגרי הקורסים במכללה יקבלו ליווי אישי וסיוע גם ביציאה לשטח. הבוגרים יוכלו להשתלב בחברת RES כזכיינים, מתווכים או יועצים ועוד מגוון רחב של הזדמנויות אשר יוצעו לסטודנטים בסוף מסלולם. 

   מכללת R.E.S - הרבה מעבר למכללה

   בבואכם ללימודי תיווך נדל״ן, חשוב לדעת היכן אתם לומדים ולא רק מה אתם לומדים.

   מכללת R.E.S היא אחת ממגוון החברות המובילות במשק הישראלי הנמצאת תחת חברת R.E.S GROUP  R.E.S הנה החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות לעובד, לסטודנט ולמתמחה תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה והכל במקום אחד.

   מכללת R.E.S כיום נחשבת למכללה הגדולה וייחודית ביותר בישראל, אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ וגם מלמדת קורסים באונליין המעניקה לסטודנט מעבר לתוכן הלימודי גם השמה בתחום הנלמד. עוד מתחילת הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב בתוך חברת R.E.S GROUP  כעובדים מן המניין ואף יקבלו מאיתנו פרויקטים אשר במסגרתם יוכל כבר להתפרנס ולהחזיר את השקעתו במידית אם זה אצל משרדנו הפרוסים ברחבי הארץ, אם זה כסטאז' או פרקטיקום או אם לקוחות וכלים שיינתנו לסטודנט כבר במהלך הקורס.

   שירותים אלה מקנים יתרון גדfול על אחרים בשוק העבודה בתחום הנדל"ן והמסחר ועולם שיווק המדיה והמסחר האלקטרוני תוך כדי ראייה אמיתית לצרכים שזקוק להם הסטודנט בתחום עבודתו עם דאגה להשמה והכנסה כספית עוד במהלך הלימודים.קורסי המכללה מסובסדים ע"י גופים ממשלתיים והתעודות אותם יקבל הסטודנט מוכרות ע"י המשרדים הממשלתיים הקשורים לאותו תחום כך שלסטודנט יהיה קל להשתלב בשוק העבודה ובחברות המובילות במשק הישראלי.מכללת R.E.S מעבר למכללה היא משפחה לסטודנט שתדאג לו כפי שנהוג לדאוג לבן משפחה בהעצמה, בהערכה, באהבה ובהגשמה.

   חושבים על קריירה מבטיחה? 

   מעוניינים להגשים את עצמכם וליהנות ממקצוע מבוקש, רווחי ומתגמל? אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את מלוא הפרטים אודות קורס תיווך נדל״ן בטרם תיגשו לקורס של רשם המתווכים של משרד המשפטים.

   אתם כבר עוסקים בתחום הנדל״ן בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים? 

   בואו להעשיר את הידע המקצועי שלכם, לקחת חלק בקורס מתווכים קצר, ממוקד ויעיל שיכין אתכם בצורה מיטבית למבחן רשם המתווכים ותוכלו לצאת תוך זמן קצר עם רישיון לעסוק בתיווך נדל״ן כחוק. אם אתם עוסקים בתחום בעל אוריינטציה לתיווך (יועצי משכנתאות, שיפוצניקים, קבלנים, יזמים וכיו״ב) תוכלו לרתום את הקשרים שצברתם ואת תחום עיסוקכם היום-יומי לכדי תיווך בין מוכרים וקונים בתחום הנדל״ן ולהרוויח שכר נאה כמתווכים מן השורה. 

   צריכים ייעוץ בנוגע לקורס תיווך נדל״ן? יש לכם שאלות? אל תהססו ליצור איתנו קשר!

    [recaptcha]

    Comments are closed.