טיוטה מכללת RES

מכללת R.E.S

מכללת R.E.S היא אחת ממגוון החברות המובילות במשק הישראלי הנמצאת תחת חברת R.E.S GROUP .R.E.S הנה החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות לעובד, לסטודנט ולמתמחה תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה והכל במקום אחד.
מכללת נדל׳׳ן R.E.S כיום נחשבת למכללה הגדולה וייחודית ביותר בישראל, אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ ומעניקה לסטודנט מעבר לתוכן הלימודי גם השמה בתחום הנלמד. עוד מתחילת הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב בתוך חברת R.E.S GROUP כעובדים מן המניין ואף יקבלו מאיתנו פרויקטים אשר במסגרתם יוכל כבר להתפרנס ולהחזיר את השקעתו במידית אם זה אצל משרדנו הפרוסים ברחבי הארץ, אם זה כסטאז' או פרקטיקום או אם לקוחות וכלים שיינתנו לסטודנט כבר במהלך הקורס.
שירותים אלה מקנים יתרון גדול על אחרים בשוק העבודה בתחום הנדל"ן והמסחר ועולם השיווק והמדיה תוך כדי ראייה אמתית לצרכים שזקוק להם הסטודנט בתחום עבודתו עם דאגה להשמה והכנסה כספית עוד במהלך הלימודים.
קורסי המכללה מסובסדים ע"י גופים ממשלתיים והתעודות אותם יקבל הסטודנט מוכרות ע"י המשרדים הממשלתיים הקשורים לאותו תחום כך שלסטודנט יהיה קל להשתלב בשוק העבודה ובחברות המובילות במשק הישראלי.
מכללת R.E.S מעבר למכללה היא משפחה לסטודנט שתדאג לו כפי שנהוג לדאוג לבן משפחה בהעצמה, בהערכה, באהבה ובהגשמה.

 להצלחה יש כתובת אחת! אתה.
כי גם לך מגיע להצליח.

 
 
 

במכללת R.E.S סטודנטים מקבלים יותר!

מכללת R.E.S - המכללה הגדולה בארץ ללימודי הנדל"ן בשיתוף איגוד הנדל"ן הישראלי מזמינים אתכם להצטרף ל"פרויקט הגשמה" אשר מעניק חבילת הטבות חסרת תקדים למצטרפים.
R.E.S ואיגוד הנדל"ן הישראלי בונים עבורך את עסק הנדל"ן והתיווך ​אליו שאפת באמצעות ​ליווי אישי, ​בניית ​תוכנית עסקית, הגדרת יעדים ומתן כלים​  ​נבנה לך עסק פעיל ב​נדל"ן ונגשים לך חלום.

 
col_icon_asama

השמה בנדל"ן

נשלב אותך בחברות הנדל"ן ברחבי הארץ עם אפשרות לעבודה ב-R.E.S כזכיין, מתווך או יועץ. כך תתחיל לעבוד בתחום הנדל"ן מיד בתחילת הקורס.
col_icon_Advice

יעוץ עיסקי

בניית תוכנית עסקית תוך ליווי בהגדרת משימות ויעדים במהלך הקורס ולאחריו, עד להקמת עסק מניב
col_icon_program

תוכנות ניהול

תוכנת נדל"ן לניהול נכסים וקשרי לקוחות, מאגר של אלפי נכסים רלוונטיים למכירה והשכרה והמסמכים הדרושים לניהול המשרד
col_icon_escort

ליווי מקצועי

פגישות אישיות עם המרצים, המנטורים ובעלי המכללה ללא הגבלת זמן

col_icon_Lecturers

מרצים

המרצים הטובים והמקצועיים ביותר בארץ
col_icon_Course

קורסים

מבחר הקורסים הגדול ביותר בתחום הנדל"ן והמסחר

המלצות

    [recaptcha]