איציק חסידים

איציק חסידים - בעלים ומייסד R.E.S GROUP

למידה, עשייה, הגשמה – להפוך חלום למציאות 

רוב רובם של האנשים שישמעו את המושג הגשמה עצמית זה לא יאמר להם דבר מלבד אולי סיסמה נחמדה. לאיציק חסידים צפתי בן 39 זה למעשה יותר מסיסמה אלא תהליך מפרך בן 10 שנים שבסופו נבנה לתפארת עסק, מפעל חיים, מהייחודים והמיוחדים שצמחו בגליל ובכלל, פורץ מוסכמות ומספק פרנסה לאלפי אנשים ברחבי המדינה. לא לחינם המשפט שנמצא בעמוד הראשי של העסק אותו בנה "אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול גם להגשים את זה". ב-2008 שאיציק עזב את חברת מירס בכדי לעבוד בתיווך הוא קרא לתיווך שלו תיווך חסידים, בגלל חוסר באמצעים באותה תקופה הוא התחיל לעבוד דרך יחידת דיור מתחת להוריו ללא רכב ומינוס מנופח בחשבון בנק. הסלוגן של התיווך היה סוכנות נדל"ן ארצית, לשם הוא כיוון ולשם הוא הגיע ובגדול. היום תיווך חסידים עדין נשאר בצפת וכל צפתי שתשאלו על איציק יאמר לכם שהוא מתווך בתיווך חסידים, אבל ברחבי הארץ החברה של איציק היום מוכרת כ - R.E.S פתרונות בנדל"ן.
למעשה R.E.S GROUP מורכבת ממספר חטיבות: חברת תיווך המונה סניפים רבים ברחבי המדינה, חברת ייעוץ משכנתאות, חברת גיוס והשמה היחידה בארץ למקצועות הנדל"ן, ערוץ מכירתי של נדל"ן בחו"ל ומכללה לנדל"ן מהגדולות והמובילות במדינה.

חוץ מהפיתוח העסקי ב-RES ,RES בכלל ואיציק חסידים בפרט עושה רבות למען הקהילה בתוך R.E.S ישנה חטיבה נוספת ששמה "R.E.S למען הקהילה" שבה איציק דואג לטפח לא מעט כגון:
הענקת מלגות לסטודנטים, עבודה משותפת מול משרדי הרווחה בערים רבות ברחבי הארץ כמו ראשון לציון, רמת גן, תל אביב, צפת ועוד. מתן קורסים להעצמה אישית לקהילה, הקמת קייטנות לילדים עם מוגבלויות אימוץ גני ילדים עם מוגבלויות במתן תיקים לכיתה א' מחשבים ועוד...

אך הפרויקט המשמעותי והמיוחד שבו איציק מתגאה יותר מכל זה פרויקט "אימוץ הקהילה האתיופית"
כבר זמן רב שR.E.S- מאמצת את הקהילה האתיופית ומעניקה לה קורסים ברחבי הארץ מאילת ועד קריית שמונה ולגמרי בחינם! כן קראתם נכון בחינם.
הסיבה לכך היא שאיציק לצערו נחשף לניצול ציני של ילדים מהקהילה האתיופית אשר ניצלו את המצוקה הכלכלית והחברתית שיש לחלק מהקהילה האתיופית. איציק החליט לעזור לעדה ולעשות ולהעניק ככל יכולתו לכל אחד ואחת מהעדה ולתת את כל מה שיכול בכדי לצמצם את הפערים החברתיים והמקצועיים בין החברה האתיופית לחברה הישראלית.
מאות עולים עשו את קורסי הנדל"ן והתיווך והשתלבו בשוק העבודה מאילת ועד קריית שמונה ואף השתלבו בתוך חברת R.E.S ופתחו משרדי נדל"ן ברחבי הארץ משלהם כזכיינים בחברה.
איציק מתכוון לפתח את הפרויקט בעדה ולהציע עוד קורסים נוספים לעדה האתיופית הקושרים להעצמה אישית והשתלבות חברתית.
כמנטור לאלפי אנשי נדל"ן, איציק יכול לומר שאי אפשר לגעת בסיבה אחת או בדרך אחת שהיא המתכון להצלחה מפני שיש אינספור דרכים להצלחה .
כן יש אינספור דרכים אבל לכל אחד יש את הדרך משלו. אותה דרך ואותה הזדמנות שצריך לקחת בשתי ידיים ולא לפספס אותה .

ראשית צריך להבין מהי הדרך שלך. זה לא אומר שאם אני איציק, הצלחתי בתור מתווך שזאת הדרך להצלחה לכל אחד. זאת הדרך שלי ולכל אחד יש את הדרך שלו, שהוא חייב להכיר לזהות ולהבין שהיא שלו.

עשרות אלפי עסקים נסגרים מדי שנה בגלל שהם סוג של עסק "חיקוי" לדוגמה "מישהו ראה שהחמוסיה של משה מצליחה ומביאה לקוחות רבים אז הוא אמר שכנראה זה רעיון מעולה ושגם הוא יכול, אבל החומוסיה שלו כצפוי החזיקה מעמד לזמן קצר בלבד", כדי העסק שלך יצליח חייב שהעסק הזה יהיה באמת שלך! זאת אומרת אתה חייב לאהוב אותו, לחיות אותו, לנהל אותו, להרגיש שהעסק זה אתה, כלומר שזה העסק שמתאים לך מכל העסקים שיש.
אבל כדי שזה יקרה ראשית, אנחנו צריכים להכיר את עצמנו ואת הסביבה שלנו שזהו דבר הכרחי וחשוב ביותר לניהול עסק והחיים בכלל.
ניתן לעשות זאת דרך מודל SWOT, מודל זה הוא ניתוח ארגוני עסקי שבמהלכו אנו כמנהלים בוחנים את הסביבה החיצונית והפנימית של הארגון על מנת לבדוק את האיומים ולזהות את ההזדמנויות שיש לנו בסביבה שלנו, כמו כן נזהה את החזקות והחולשות של הארגון על פני המתחרים.
ברגע שננתח את המודל בצורה טובה נוכל להתקדם לעבר המטרה ולהצליח בגדול .

אנו נצטרך להכיר את החוזקות ולהשתמש בהם בצורה הנכונה כעוגנים ובכך לבנות בסיס איתן וחזק לעסק. לגבי החולשות, לכולם יש חולשות חלק מודעים להם וחלק מתכחשים ומתעלמים מהן אך התפקיד שלנו לדבר עליהם, להתמקד בהם ולנסות תמיד להפוך אותם לחוזקות.

אנחנו נוכל לגרום לחולשות שלנו להפוך לחוזקות ולשרת אותנו רק לאחר שבאמת נהייה מודעים לחולשות שלנו.
כמו כן בסביבה החיצונית שלנו קיימים איומים רבים שאותם צריך לנטרל ולהפוך אותם להזדמנויות.
מודל SWOT יוכל לשמש אותנו בכל מהלך שאנחנו עושים בחיים כמו מעבר דירה, רכישות, בן זוג, עבודה ועוד...
הייחודיות של איציק כמנטור היא שאיציק הצליח לפצח את הקוד להצלחה. לעבור מכישלון לניצחון מחוסר אהבה עצמית לאהבה אין סופית לעצמך ולסביבה בה אתה נמצא, להבין דרך נוסחאות שנתן לנו הטבע שכישלון גם עם הוא ניראה תמידי וניראה כגורל כתוב מראש הוא לא חובת המציאות ואם זה אכן גורל ניתן לשנותו.
בנוסף למאמן אישי ולמנטור לאלפי אנשים איציק משמש כיועץ נדל"ן אסטרטגי אשר נתן ונותן את שירותיו למספר רב של לקוחות המחפשים ליווי ייחודי לתהליך של קניית נכסים מניבים או מסחריים בארץ ובחו"ל שזה כולל ליווי בשטח ייעוץ, כדאיות של העסקה, איתור מסמכים או מיקום תשואות, סיכונים ועוד, הליווי מתאפיין בשיתוף פעולה עם כל אנשי המקצוע ממתווכים, מהנדסים, שמאים ועוד.

הטבע טומן בחובו אתגרים וסודות שאם נגלה אותם נוכל להפוך את חיינו לטובים יותר, שמחים יותר ושלווים יותר.
בנוסף איציק נותן ליווי לעסקים קטנים בפן השיווקי, הפרסומי ובכל אתגר שצץ שצריך לקבל מענה