צור קשר

קורסים מומלצים לבעלי ראש מתמטי

יש אנשים שטובים במתמטיקה, יש להם ראייה למספרים ו"חוש" לחישובים. הלך לך קל בפסיכומטרי, כשלאחרים פחות? יש לך ראש מתמטי נמרץ? יש הרבה דרכים שבהם תוכל/י לתרגם את הכישרון הזה לקריירה ולכסף. שווה להכיר כמה קורסים מומלצים, שיקפיצו את הקריירה לשיאים חדשים. 

שוק ההון – איך להשקיע 

פעם, אנשים בעלי ראש מתמטי הסתפקו בלהציע שירות של שיעורים פרטיים בחשבון, באינטגרלים או בפונקציות, לתלמידי בית הספר או לסטודנטים. אבל אם אתם רוצים להפוך את הכישרון שלכם למשהו מעבר לזה, תוכלו לנסות קורס השקעות בשוק ההון. שוק ההון מביא עימו המון הזדמנויות לאנשים שמבינים. הוא יכול לאפשר לכם להפוך כסף קטן לכסף גדול, וכסף גדול להכנסה פסיבית לאורך זמן. אם אף פעם לא הבנתם בבורסה, מדדים, מניות, אגרות חוב ועוד נכסים מניבים בשוק ההון, הצטרפו לקורס מקצועי שיתחבר עם הכישרון המתמטי שלכם. 

נדלן – איך להפוך נכסים למקור הכנסה 

בעלי ראש מתמטי שלא חסר להם כסף, יכולים לעשות קריירה בהוראה. ללמד מתמטיקה בבתי הספר, זה יכול להיות ייעוד לחיים, אבל לא לכל אחד זה מתאים. אם אתם בשלב הזה בחיים שבו אתם מחפשים לעשות כסף בלי אוניברסיטה, יש לכם עוד אפשרויות חוץ מאשר שוק ההון. אחת האפשרויות הטובות ביותר היא נדל"ן. לימודי נדלן יכולים להתאים לאנשים שמחפשים השלמת הכנסה או לאנשים שרוצים תוספת לפנסיה או הכנסה פסיבית עם סיכון נמוך. 

נדלן, למי שמבין בזה, מזמן המון הזדמנויות. מספיק לראות את מחירי הנדל"ן המטפסים ואת אלה שעושים מזה כסף, בשביל לרצות לקבל את הידע המעמיק הנדרש. אם יש לכם ידע מתמטי, זה מאוד יעזור לכם לקבל החלטות וליהנות מערך מוסף על ההשקעות העתידיות שלכם. אגב, לימודים בתחום הזה יכולים להתאים גם לאנשים שרוצים לעשות כסף מעיסוק בתיווך נדלן ומקרקעין. זה אידאלי לאנשים שטובים במספרים וגם טובים ביחסי אנוש. 

יועץ משכנתאות – שירות נחוץ ובעל ערך 

בעבר קריירה בבנק הייתי פתרון מצוין לאנשים בעלי ראש מתמטי. אבל כיום, השירותים הבנקאיים עוברים לדיגיטל ולאפליקציות, כך שהמערכת הבנקאית מפטרת עובדים ולא מגייסת חדשים. אבל זה לא אומר שאין ביקוש לאנשי מקצוע בתחום המימון. תחום המשכנתאות כיום רותח ואנשים זקוקים לכסף כדי לקנות דירת מגורים או כדי להיכנס להשקעות נדל"ן. כלומר, אם יש לכם ראש מתמטי, אתם יכולים לעשות קריירה בתחום של משכנתאות. קורס יועץ משכנתאות יאפשר לכם לתת שירות נדרש, חשוב ורווחי, לכל מי שרוצה וצריך משכנתא לדיור או להשקעות. כיועצי משכנתאות, אתם תבנו תיקי משכנתא ללקוחות שלכם, תבנו תמהילי משכנתא אידאליים ותחסכו להם המון כסף בהחזרי ריביות ועמלות. הביקוש ליועצי משכנתאות נמצא בשמיים ומי שיש לו גישה מתמטית ויחסי אנוש טובים, יוכל להפוך לאיש מקצוע נדרש או לאשת משכנתאות במסלול שמוביל להצלחה. 

תנו לעצמכם להצליח

אז מה עכשיו? זה הזמן לבעלי ראש מתמטי להתקדם ולהצליח. יש הרבה קורסים ותחומים שיכולים לשלב בין עניין לבין הכנסה יפה. אגב, אף אחד לא אומר שחייבים אך ורק קורס אחד בלבד. הרבה אנשים משלבים בין תחומי עיסוק מגוונים במקביל. למשל ניתן להצטרף לקורסי בניית אפליקציות ותכנות, וגם להשקיע בנדלן או להקים תיק ניירות ערך שמניב הכנסה שוטפת. ניתן לעסוק בייעוץ משכנתאות וגם להציע שירות נוסף של תיווך נדל"ן. העיקר, אם יש לכם ראש מתמטי, חבל להשאיר את הכישרון הזה ללא מימוש. בחרו את הקורס ותנו לעצמכם להמריא להצלחה. 

שתפו את הפוסט:
מאמרים קשורים
כתיבת תגובה
האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחת יעוץ

ההרשמה ללימודים

צור קשר

 מסמכים בתחום הנדל"ן
– הסכם שיתוף פעולה בין מתווכים
– טופס הזמנת שירותי תיווך 2%
– טופס הזמנת שירותי תיווך בבלעדיות
– נוהל שיחה לגיוס נכס
– ניתוח והערכת נכסים דומים המוצעים למכירה
– הסכם הפרשי מכירה
– טופס הזמנת שירותי ייעוץ למשכנתאות
– ועוד

מסמכים למשכנתאות ופיננסים
– חוזי משכנתאות
– כתבי הסכמה של כל הבנקים
– דף קשר של עשרות בנקאיים בכל הבנקים
– שאלון אפיון ללקוח
– רשימת לקוחות החברה לשימוש בסטאז' כלידים למשכנתא
– ועוד עשרות מסמכים בתחום הנדל"ן והתיווך שישמשו אותך במהלך עבודתך
– ועוד

res-bs