קורסי ייעוץ משכנתאות: המכללה המובילה בתחום

קורסי ייעוץ משכנתאות הפכו מבוקשים מאוד בשנים האחרונות, ובעוד הכשרתם קצרה יחסית, מדובר במקצוע רווחי ומשתלם. אספנו את המכללות המובילות שיעשו טוב לחשבון הבנק שלכם

קורסי ייעוץ משכנתאות

                                                                 מכללת R.E.S ואיגוד הנדל"ן והמשכנתאות מציגים – פרויקט הגשמה לקריירה בעולם המשכנתאות והנדל"ן

מחוייבות להצלחה – פרויקט הגשמה, של מכללת R.E.S ואיגוד הנדל"ן והמשכנתאות הישראלי, הינו פרויקט ייחודי שמטרתו הכשרת יועצי משכנתאות ואנשי נדל"ן להשתלבות בתחומים אלו, תוך מתן תמיכה וליווי שוטף להבטחת השתלבותם בתחום ומתחייבת ל100% הצלחה בתחום. לא הצלחת? אתה נשאר במסלול ההכשרה עד ההצלחה.

מקצוע רווחי לחיים – בחסות המדינה

כן, קראתם נכון. הלימודים במכללת R.E.S במסגרת פרויקט הגשמה מתקיימים בעלות סמלית בלבד, כיוון שהמסלול כולו מסובסד על ידי איגוד הנדל"ן הישראלי, באמצעות תקציבים ממשלתיים. הסטודנטים נושאים בהשתתפות עצמית מזערית, המוחזרת להם עם תחילת עבודתם ב-R.E.S כיועצי משכנתאות. "פרויקט הגשמה נועד בראש ובראשונה על מנת להבטיח צמיחת דור חדש של יועצי משכנתאות ואנשי נדל"ן מקצועיים ומצליחים בתחומם, תוך הבטחת מתן הזדמנות שווה לכל אדם המעוניין לעסוק בתחום", אומר איציק חסידים, בעליה של חברת R.E.S GROUP ויו"ר איגוד הנדל"ן הישראלי.

הלימודים בפרויקט מוכרים ומסובסדים על ידי גופים כמו משרד הביטחון, ביטוח לאומי, משרד הקליטה ומשרד העבודה והרווחה, ומוכרים לצורך פקדון חיילים משוחררים. הקורסים הנכללים בפרויקט הגשמה מועברים בכל סניפי המכללה, הפרוסים בכל הארץ מצפון ועד דרום.

res 2
ליאת אבשלומי

מסלול הלימודים – כל הקורסים הנדרשים ליועץ משכנתאות

הלומדים בפרויקט זכאים למסלול לימודים הכולל שישה קורסים שונים בתחום המשכנתאות והפיננסים, כולם מסובסדים. השיעורים מועברים על ידי מרצים ומנחים מהטובים בתחומם בארץ, העוסקים בעולם המשכנתאות לאורך שנים, והצמיחו תחתם מאות יועצי משכנתאות.
בין הנושאים הנלמדים בקורסים: משכנתאות מגופים חוץ בנקאיים, הכרת עסקאות מורכבות, משכנתא עסקית ומסחרית, משכנתאות מחברות ביטוח, משכנתאות במגזרים הערבי והחרדי, עבודה עם קרנות בערבות המדינה ועוד.

קורס הדגל במסלול ייעוץ משכנתאות הינו קורס יועצי משכנתאות ופיננסים, המעניק ללומדים את הידע הנדרש בכל הנוגע להכרת המשכנתא, מסלוליה, התאמת המשכנתא ללקוח, טיפול מנהלתי, הכנה לעבודה עם הבנק, היכרות עם סוגי הלוואות שונות ועוד.

קורסים נוספים הנכללים במסלול הינם:
1. קורס יועץ משכנתאות, העוסק בלמידת השטח של ייעוץ משכנתאות, ומתמקד בין היתר במתן כלים לפרסום ושיווק עצמי, שפת גוף, איתור לקוחות, התנהלות בפגישות.
2. קורס יזמות, נדל"ן מסחרי והשקעות ליועץ המשכנתאות, העוסק בנדל"ן מסחרי ותעשייתי, קרקעות, ועבודת יועץ המשכנתאות עם יזמים ומשקיעים.
3. קורס התחדשות עירונית, המעניק לסטודנט את כל המידע באשר לעבודת יועץ המשכנתאות בעולם התחדשות עירונית, תמ"א 38 וכו.
4. קורס נדל"ן חו"ל, המעניק כלים לעבודת יועץ המשכנתאות עם לקוחות המעוניינים ברכישת נכס למגורים או השקעה בחו"ל.

עם סיום הלימודים מוענקות לסטודנטים שבע תעודות הסמכה, המוכרות על ידי איגוד הנדל"ן והמשכנתאות ומשרד המשפטים, ביניהן תעודת מאסטר בתחום הנדל"ן והמשכנתאות,
סטאז' התמחות, וקריירה בתחום ייעוץ משכנתאות.

res 1
ליאת אבשלומי

ייחודיותה של מכללת R.E.S טמונה בהיותה המכללה היחידה בישראל המציעה התמחות וסטאז' לכלל הסטודנטים הלומדים במסלוליה השונים. מכללת R.E.S הינה אחת החברות בקבוצת הנדל"ן R.E.S Group, המעניקה שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום התיווך, נדל"ן וייעוץ משכנתאות. כבר במהלך הלימודי יועץ משכנתאות, הסטודנטים מתחילים לעבוד בקבוצה, בתחום אותו הם לומדים. עם תום הלימודים, כל סטודנט זכאי לסטאז' בקבוצת R.E.S, כאשר ההתמחות כוללת עבודה עם לקוחות אמיתיים, וכמובן בשכר. "ההחלטה שלנו במכללה לכלול גם סטאז' כחלק מתכנית הלימודים, התקבלה לאחר שהבנו שרבים מהסטודנטים שסיימו את המסלול, מוכשרים ככל שיהיו, חוששים לעשות את הצעד הראשון ולהתחיל לעבוד בתחום. המטרה שלנו היא לאפשר להם, בפעם הראשונה בקריירה, לעבוד עם לקוחות אמיתיים ולצבור ניסיון בתחום", מדגיש איציק.

כלים לפתיחת עסק בתחום ייעוץ משכנתאות

לרשות כל סטודנט המשתתף בפרויקט עומד ארגז כלים בשווי 35,000 שקלים, שיסייע לו להתחיל את דרכו בעולם ייעוץ המשכנתאות. אחד הכלים החשובים ביותר שהמכללה מעמידה לרשות הלומדים הינו ליווי אישי לכל סטודנט על ידי סגל המרצים במכללה. כך, לכל אורך הקורס וכן לאחריו, לכל סטודנט מוענק ייעוץ, תמיכה וליווי בהקמת עסק עצמאי, כמו גם בפיתוח אפיקים מקצועיים אחרים. זאת, לצד ייעוץ עסקי ובניית תכנית עסקית עבורו. ליווי מקצועי זה אינו מוגבל לתקופת הלימודים בלבד, ובוגרי הקורס זכאים לו לתקופה בלתי מוגבלת וללא כל תשלום.  כלים נוספים המוענקים לסטודנטים הינם כרטיסי ביקור, תוכנות לעבודה בתחום, השתלמויות מקצועיות, חברות באיגוד הנדל"ן הישראלי ועוד.

מכללת R.E.S מבית R.E.S GROUP

טלפון: 072-2222-211053-736-1080

על פרויקט הגשמה באתר R.E.S >>>

לעמוד הפייסבוק של מכללת R.E.S>>>